ua en ru

Джордж Клуні роздав друзям $14 млн

Джордж Клуні роздав друзям $14 млн Фото: Кадр з фільму "Фінансовий монстр"

Актор віддячив своїх друзів за небайдужість

Американський актор Джордж Клуні славиться своєю добротою і доброчинністю. Один з його близьких друзів, чоловік Сінді Кроуфорд Ренді Гербер, поділився новою історією про артиста і зізнався, що в 2013 році він зібрав 14 близьких для себе людей і подарував кожному по мільйону доларів. Про це він повідомив в інтерв'ю на шоу Headliners телеканалу MSNBC.

Гербер розповів: "Ми кличемо нашу групу друзів -" Хлопці". Так ось, Джордж зв'язався з усіма нами і сказав:" Відзначте 27 вересня 2013 року в своєму календарі. Кожен з вас просто зобов'язаний прийти до мене додому на вечерю". На самій вечері Джордж сказав: "Слухайте, хлопці, я хочу, щоб кожен з вас знав, як багато ви значите для мене і яку велику роль ви зіграли в моєму житті. Коли я приїхав в Лос-Анджелес, мені ніде було жити, і я ночував у кого-небудь з вас. Мені так пощастило знати кожного з вас, і я не був би там, де є зараз, без вашої допомоги і підтримки. Для мене дуже важливо - поки ми всі зібралися тут - висловити вам свою подяку. Відкрийте свої портфелі". Ми зробили це, і раптом він поклав кожному по 1 мільйону доларів. Кожен з нас - а нас було 14 - отримав по мільйону доларів. Кожен! Ми були в шоці".

Актор пояснив своїм друзям, що хоче забезпечити їхнє життя в знак подяки за добро. При цьому він навіть оплатив податки, і кожен отримав рівно мільйон доларів. Сам Гербер витратив отримані гроші на благодійність. Ренді підсумував: "В цьому весь Джордж. Це сталося 27 вересня 2013 року. А 27 вересня 2014 року він одружився на Амаль. Бумеранг добра повернувся".