ru ua

Джордж Клуні влаштував таємне побачення Бреду Пітту з відомою актрисою

Джордж Клуні влаштував таємне побачення Бреду Пітту з відомою актрисою Фото: Бред Пітт

Відомий актор Джордж Клуні хоче звести Бреда Пітта з Сандрою Буллок

Джордж Клуні, який нещодавно знову став общатся з Бредом Піттом, вирішив допомогти другу влаштувати своє особисте життя. Він вирішив звести Пітта сизвестной американською актрисою Сандрою Буллок. Про це повідомляє таблоїд New Idea.

altФото: Джордж Клуні вирішив влаштувати особисте життя Бреду Пітту

За словами інсайдерів видання, майбутній батько близнюків Клуні зайнятий налагодженням особистого життя приятеля. Так, актор навіть підібрав підходящу кандидатуру на роль другої половини Пітта - Сандру Буллок.

Американські медіа повідомляють, що Клуні організував знаменитостям таємне побачення в одному з ресторанів Лос-Анджелеса, під час якого між ними пробігла іскра. При цьому журналісти наполягають, що актрису нітрохи не збентежило наявність бойфренда - Брайана Рендалла, за яким вона без п'яти хвилин заміжня.

altФото: Сандра Буллок

"Ентузіазм Джорджа був настільки заразливим, що Бред і Сандра волею-неволею йому піддалися і побували на таємному побаченні в одному з ресторанів Лос-Анджелеса. Між ними явно пробігла іскра!", - повідомило джерело, близьке до сім'ї Клуні, в інтерв'ю виданню.

alt

Фото: Сандра Буллок І Брайан Рендалл

До речі, Бред Пітт радіє життя після розлучення з Джолі.