ua ru

Джордж Клуні піде з кіно після народження дітей

Джордж Клуні піде з кіно після народження дітей Фото: Джордж Клуні і Амаль Аламуддин

Актор влаштує собі "тривалий декретну відпустку"

Голлівудський актор Джордж Клуні, який вперше стане батьком, вирішив залишити свою кар'єру заради сім'ї. Його дружина Амаль Аламуддін вагітна двійнею.

Хрест на акторській кар'єрі 55-річного Клуні може бути тимчасовим, однак жодної інформації про тривалість його "відпустки" немає.

Згідно з офіційною заявою подружжя, близнюки з'являться на світ у червні цього року. Зараз сім'я перебудовує своє лондонське маєток сімнадцятого століття, в якому дев'ять спалень. Амаль Аламуддін планує бути в декреті, як більшість британок, всього півроку, після чого повернеться до роботи. На думку Клуні, він заслужив на "тривалу декретну відпустку" і буде наглядати за своїми дітьми стільки, скільки знадобиться і скільки захоче, передає Radaronline.

"Джордж, навіть, не розглядає нові ролі та пропозиції. Замість цього він збирається зосередитися на продюсуванні та пост-продакшені. Такий вид діяльності він зможе здійснювати і з Англії, приділяючи своїм дітям максимум уваги. Амаль в захваті від такого рішення Джорджа, а зробити щасливою дружину для нього дуже важливо. Він буде чудовим батьком", - повідомив інсайдер.

Раніше Джордж Клуні назвав дату народження майбутньої двійні і підтвердив вагітність дружини.