DZIDZIO виграв суд у своїх "двійників"-плагіаторів

Середа 17 січня 2018 17:02
DZIDZIO виграв суд у своїх "двійників"-плагіаторів
Фото: DZIDZIO (РБК-Україна)

Також DZIDZIO отримає грошову компенсацію, яку обіцяє віддати на благодійність

Відомий український співак DZIDZIO (Михайло Хома) і його однойменний гурт судиться з музичним колективом по імені "Дзідзьофф", якого звинувачує в плагіаті. Про це повідомляє ТСН.

Повідомляється, що суд зобов'язав учасників групи-двійника DZIDZIO "Дзідзьофф" ("DZIDZ'OFF") О. Турко (Лесика), А. Данилива, Ю. Василець сплатити кількатисячний штраф за порушення майнового авторського права на музичні твори.

"Згідно з чинним законодавством України, задоволено прохання позивача ТОВ "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ" про стягнення з відповідачів Турко О. М., Данилива А. П., Василець Ю. І., які позиціонують себе як музичний колектив "Дзідзьофф" ("DZIDZ'OFF") компенсацію за порушення майнового авторського права на музичні твори, з кожного по 116 тисяч грн, а також судовий збір по 1 740 грн з кожного та витрати на проведення судової експертизи у розмірі 15 тисяч грн (разом 132 740 грн з кожного)", - цитують судове рішення журналісти.

Також учасники "Дзідзьофф повинні оприлюднити рішення суду, згідно з яким їх діяльність була порушенням авторських прав.

"Зобов'язати Турко О. М., Данилива А. П., Василець Ю. І. опублікувати в будь-якому за своїм розсудом друкованому засобі інформації із загальною сферою розповсюдження, загальний тираж яких складає більше 100 тисяч примірників, повний текст рішення суду по цій справі протягом одного місяця з дня вступу рішення в законну силу. Постанова набирає законної сили негайно з моменту прийняття", - сказано в тексті судового рішення.

У прес-службі DZIDZIO зазначили, що всі отримані кошти група передасть на благодійність.

Нагадаємо, що DZIDZIO згадав, як їздив у зону АТО (відео).

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся