ru ua

Екс-учасниці шоу Холостяк-7, створили поп-групу, здивували провокаційною піснею

Екс-учасниці шоу Холостяк-7, створили поп-групу, здивували провокаційною піснею Фото: Група "Холостячки" (instagram.com/holostyachky_offical)

Новоспечений дівочий колектив під назвою "Холостячки" обіцяє підірвати всі танцполи країни дебютною композицією

В несподіваний творчий експеримент вилилася участь у популярному реаліті-шоу Холостяк 7 для чотирьох учасниць — Ольги Багировой, Олександри Гуссарчук, а також для близнят Лери і Яни Ямщикових.

Вчора в ході ефіру пост-шоу проекту "Як вийти заміж" дівчата повідомили про те, що створили групу під назвою "Холостячки".

Варто відзначити, дівчата вкрай серйозно поставилися до майбутнього виходу дебютної пісні під назвою "Не твоє малятко", яку презентували прямо в ефірі шоу. Красуні-учасниці продовжують і далі працювати над собою, відвідуючи уроки вокалу і заняття з хореографії.


Відео: Фрагмент аудіо пісні "Не твоє малятко" групи "Холостячки" (instagram.com/holostyachky_offical)

На питання про те, що надихнуло дівчат на новий творчий виток, яскраві учасниці колективу "Холостячки" зізналися, що багато в чому цьому посприяли шанувальники проекту.

"Нам часто пишуть, що дівчата, ми вас так полюбили, цікаво і далі знати, як складається ваша доля. Зробіть свій проект! Так ми прийшли до ідеї про власну групі", — зізналися новоспечені представниці українського шоу-бізнесу.

Нагадаємо, у фіналі пост-шоу з'ясувалося, що герой шоу Холостяк 7 Дмитро Черкасов і його обраниця Ліда Немченко розлучилися з ініціативи дівчини.