ua en ru

Олена Кравець розповіла, чому хотіла піти з "Кварталу 95"

Олена Кравець розповіла, чому хотіла піти з "Кварталу 95" Фото: Олена Кравець (facebook.com-kvartal95)

Актриса пригадала про те, ким її хотіли замінити

Зірка і єдина жінка серед акторів студії "Квартал 95" 41-річна Олена Кравець подумувала тимчасово піти з "Кварталу 95". Про це вона розповіла в авторській програмі Анатолія Анатоліча "Зе Інтерв'юер".

"Скажімо так, був момент, коли я хотіла взяти паузу – так, піти – ні. Це був момент, коли народилися малюки, і коли я зрозуміла, що мені потрібен рік. Мені потрібен рік, тому, що мені було нелегко", - зазначила Кравець (на відео 23:40).

"Мені здалося, що мені потрібно трохи зупинитися і відпочити. Але не тут–то було", - додала вона.

Нагадаємо, у Олени та Сергія Кравець троє дітей: 15-річна Марія (2003 р.н.) і народжені в серпні 2016 року двійнята Катерина та Іван.

Олена Кравець розповіла, чому хотіла піти з "Кварталу 95"

Фото: Олена Кравець (instagram.com-lennykravets)

Виявилося, що Кравець була не готова до цієї перерви в кар'єрі. У неї було дві команди в "Лізі сміху". У вересні, після народження дітей, був півфінал шоу.

"Я зрозуміла, що не хочу їх передавати, аби мене хтось заміняв", - сказала зірка.

Вона поговорила з Володимиром Зеленським, і вирішила, що буде "на паузі" близько півроку, буде рідко виступати, зніметься в "Лізі сміху" і у "Вечірньому кварталі".

Олена Кравець розповіла, чому хотіла піти з "Кварталу 95"

Фото: Олена Кравець (instagram.com-lennykravets)

"Періодично за ці півроку я все-таки поверталася в дію. На сьогоднішній день я розумію, що це був ідеальний для мене формат", - додала Кравець.

В інтерв'ю актриса пригадала, хто хотів її замінити.

"Таня VIP Тернопіль замінила, так. Насправді ми це все обговорювали ще до того, як це сталося. Ясна річ, що попереду була Юрмала, хлопці розуміли, що буде концертний період, і хтось повинен жіночі ролі на себе брати. Ми, навіть, це обговорювали. Одну кандидатуру, другу, третю. Вони кажуть: "ну ми думаємо, може Таню...". Тобто це не було для мене як сніг на голову: "Ах! Замінили мене!". Ні, такого не було, я розуміла, що це буде", - розповіла Кравець.

"Більше того, Таня так хвилювалася! Вона мені потім розповідала, вона так хвилювалася і чомусь просила у мене вибачення. ...це був робочий момент. Нормально все", - додала артистка.

Кравець також розповіла про несподіване народження двійні. Про те, що дітей буде двоє, актриса дізналася на УЗД.

"Ми збиралися заводити другу дитину. Другу дитину, а не "дитин". І йшли до цього. От в кварталі якось розпочалося друге коло... Мабуть, прийшов момент, коли і малюки підростають, а тобі хочеться ще ведмежат цих всіх", - відзначила вона.

"Я розуміла, що ще класний вік та інше материнство, і це все більш усвідомлено, тому що Машине дитинство пролетіло у нас. Ми довго до цього йшли. На УЗД: "значить перший на три тижні... а другий.." Я кажу: "Як другий?!" "ой, а ви не знали? У вас двійня"! Кажу: "Ні" Вона: "Так" Я кажу: "Подивіться, це може попередньої людини УЗД..." - розповіла зірка.

"Я не могла в це повірити! Це могло трапитися з ким завгодно, але тільки не зі мною! Це сон, ущипніть мене. І я дзвоню чоловікові, кажу: "Сірий..." Він: "Що, що, що там, ти була на УЗД?!" Я кажу: "Я прошу тебе, сядь". "Що їх двоє, так?!" Кажу: "Так". "Клас! Клас!" – згадала вона.

"І все - і він просто вивів мене з трансу. І почалися всі ці жарти. І якось він перетворював це все в таку легкість. Кажу: "Ти не розумієш взагалі... Сірий, ти не розумієш. Будуть моменти, коли ти будеш забігати у ванну, закривати за собою двері і будеш робити ось так: "Аааа!" – сказала зірка.

Вона зазначила, що після народження дітей її чоловіка Сергія таких моментів не було, а от у неї були.

Відео: Інтерв'ю з Оленою Кравець (YouTube/ЗЕ ІНТЕРВ'ЮЕР)

До речі, Олена Кравець пояснила феномен Володимира Зеленського.