ua en ru

Олена Кравець розповіла, як Зеленський виступав в McDonald's

Олена Кравець розповіла, як Зеленський виступав в McDonald's Фото: Квартал 95 (прес-служба)

Зірка пригадала кумедний випадок

Володимир Зеленський був готовий на багато що, щоб Олена Кравець поїхала з ним на фестиваль в Юрмалі, навіть виступити в McDonald's.

"На початку 2000-х я працювала менеджером в McDonald's. На той момент ми вже грали в КВН, і нашу команду запросили на фестиваль в Юрмалу. Але мій директор категорично не хотів мене відпускати на гру. І Вова особисто прийшов до нього мене відпрошуватися. Досить наполегливо і твердо він пояснював, чому так важливо, щоб я поїхала. Мовляв, команда відстоює не тільки честь міста, а й усієї країни", - згадала Олена Кравець.

"У підсумку директор мене відпустив, але тільки з однією умовою. Що по поверненню ми з командою виступимо на літньому майданчику ресторану. На це Вова сказав, що за їжу він не працює, але з хлопцями поговорить. Благо, хлопці не відмовилися допомогти, так що після повернення з Юрмали ми таки виступили в тому McDonald's. Після виступу нам накрили поляну з чизбургерів і картоплі-фрі, але Вова залишився вірним своїм переконанням та принципам і просто пішов додому. Але те, як він мене відпрошуватися, і готовий був піти на все заради того, щоб мене відпустили, я запам'ятала назавжди", - додала актриса.

Раніше Styler показав 5 сміховинних виступів Зеленського в КВН і розповів про правила життя ювіляра.