"Першим ділом обіймаю батьків":

Еліна Світоліна розповіла про особисте життя

STYLERЗірки        01.07.2017 - 14:00
Фото: Еліна Світоліна (instagram.com/elisvitolina)
Фото: Еліна Світоліна (instagram.com/elisvitolina)

Знаменита українська тенісистка також хоче зайнятися благодійністю

Перша ракетка України Еліна Світоліна в інтерв'ю виданню "Tennis Head" поділилася маловідомими фактами зі свого особистого життя.

"Коли я приїжджаю додому, я насамперед обіймаю батьків і потім йду побачитися з бабусею, вона завжди готує багато їжі. Я сідаю за стіл, ми їмо і говоримо про все на світі. Вважаю, що їжа – це найкраще, що є в Україні. Люблю дивитися на батьківщині футбол", — зазначила тенісистка.

Також спортсменка розповіла про зачіску, про те куди поділа перші призові і про тату.

"На свої перші призові гроші я купила собі телефон. Це було давно і я дуже хотіла мобільний. Зачіска? Завжди ношу довге волосся. Мені подобаються короткі стрижки, але я виглядаю краще з довгим волоссям, як мені багато кажуть. Татуювання на руці означають наступне: на правому зап'ясті – це символ "Ом", а друга збоку на руці – це "Carpe Diem", яка означає "Лови момент", — уточнила Еліна.

Крім того, спортсменка заявила, що зайнялася б благодійністю, якщо б заробила 100 мільйонів доларів.

"Якщо б у мене було 100 мільйонів доларів, то однозначно я б зробила пожертвування в українські школи і якісь інші проекти в Україні. Думаю, це важливо, якщо займаєшся якоюсь благодійністю, то починати зі своєї країни", — розповіла Світоліна.

Тим часом Ліонель Мессі одружився на Антонеллі Рокуццо.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top