ua en ru

Елітне житло площею 400 кв. м: в мережі розповіли про шикарну квартиру Ані Лорак

Елітне житло площею 400 кв. м: в мережі розповіли про шикарну квартиру Ані Лорак Фото: Ані Лорак (facebook.comAniLorak)

Квартира знаходиться в елітному ЖК "Парк Авеню"

Співачка Ані Лорак, яка проміняла Україну на Москву, має елітну нерухомість у Голосіївському районі. Житло площею майже 400 квадратних метрів знаходиться на Голосіївському проспекті в елітному ЖК "Парк Авеню", передає "Слово і діло". За бажанням Лорак дві квартири з'єднали в одну.

В апартаментах чотири спальні на 109,6 житлових квадратів. Під'їзди будинку оздоблені мармуром, є цілодобове відеоспостереження, охорона, закритий двір, власні супермаркет, спортклуб і спа.

За інформацією сайтів продажу нерухомості, квадратний метр (квартири з ремонтом) тут коштує близько $3 тис. тобто житло Лорак потягне приблизно на $1,2 млн, або понад 32 млн грн за актуальним курсом у 26,8 грн за $1.

Елітне житло площею 400 кв. м: в мережі розповіли про шикарну квартиру Ані ЛоракСкріншот (ru.slovoidilo.ua)

Елітне житло площею 400 кв. м: в мережі розповіли про шикарну квартиру Ані ЛоракФото: ЖК "Парк Авеню" (parkavenuevip.com.ua)

Нагадаємо, що продиозная співачка Ані Лорак, яка живе і гастролює в Росії, приїхала в Київ і заспівала пісню "Ти ще любиш" на концерті в палаці "Україна".

14 листопада на сцені разом з цією виконавицею виступили також Віра Брежнєва, Наталія Могилевська, Ірина Білик та багато інших. Зазначимо, що Кароліна, яка не давала концертів в Україні з 2014 року, виступила у Києві.

Читайте також як соцмережі обговорюють таємний концерт співачки в столиці.