ua en ru

Емілія Кларк розповіла, які ролі діставалися їй на початку кар'єри

Емілія Кларк розповіла, які ролі діставалися їй на початку кар'єри Фото: Elle

Актриса зізналася, що починала з ролей стареньких бабусь

Актриса Емілія Кларк, відома роллю Дейенеріс Таргаріен в серіалі "Гра престолів" стала рекламним обличчям нового аромату "The One" від Dolce & Gabbana. Артистка розповіла, як пройшли зйомки рекламного ролика в Неаполі, про свій ідеальний день і початок акторської кар'єри. Про це повідомляє журнал Elle.

Кларк зазначила, що найбільше під час зйомки реклами її вразила атмосфера Неаполя. "Атмосфера. Її тут створюють люди. Знаючи це, режисер нашого ролика Маттео Гарроне взяв в масовку не професійних акторів, а місцевих жителів. Поки ми знімали, вони займалися своїми звичними справами: готували їжу, спілкувалися, гуляли і танцювали. Цим людям не потрібні ніякі кастинги. Навіть перед камерою вони не боялися бути справжніми - щирими, балакучими і експресивними. Всякий раз, коли сюди приїжджаю, переконуюся: якщо італієць відчуває якусь емоцію, він не стане тримати її в собі. Негайно продемонструє оточуючим свої почуття. Чого не скажеш про британців. Нас прийнято вважати замкнутими і манірними", - сказала актриса.

Вона також розповіла, що найкращим днем ​​для неї є вихідний, коли їй не потрібно нічого робити. Емілія зізналася, що вільні від зйомок дні витрачає на сон і прогулянки з друзями і сім'єю в парку. На питання про те, кому б вона вручила премію "Жінка року" актриса сказала, що нагородила б свою маму. "Моїй мамі - 100%! Так-так, я, напевно, здаюся зараз вам великою дитиною, але для мене мама дійсно сама унікальна жінка: сильна, ділова - справжня бізнесвумен", - відповіла вона.

Кларк згадала, як в студентські роки їй не давали ролі позитивних і красивих героїнь. "Ці ролі зазвичай віддавали іншим дівчаткам-красуням з курсу. Ну а мені чомусь діставалися образи бабусь. Втім, по театру я все одно ностальгую. Було б здорово одного разу повернутися на сцену", - додала актриса.