ru ua

Емма Уотсон зізналася, чому не любить фотографуватися з шанувальниками

Емма Уотсон зізналася, чому не любить фотографуватися з шанувальниками Фото: Емма Уотсон (instagram.com/emmawatson)

Зірка "Гаррі Поттера" пояснила свою нелюбов до спільних фото з фанатами

Відома британська актриса Емма Уотсон розповіла, чому не любить фотографуватися з шанувальниками.

Актриса вже давно прославилася не тільки талантом, а й тим, що вона практично ніколи, на відміну від інших зірок, не фотографується з шанувальниками. Нещодавно 27-річна актриса нарешті пояснила, чому вона уникає знімків з фанатами.

За словами Уотсон, причина зовсім не в самих шанувальниках, а через папарацці, регулярно втручаються в її життя.

"Мені знадобився час і чимало сил, щоб звикнути жити в постійному полі зору преси та шанувальників. Ніколи не забуду, як на святкування мого дня народження папараці укладали парі, хто зуміє сфотографувати той момент, коли вітер підніме мою спідницю! Вони буквально розтеклися по асфальту в очікуванні моєї появи. Смішно, якби не було так сумно... Багато хто вважає мене зарозумілою, вірніше, невдячною. Мовляв, як же так – її Герміону обожнюють, сходять по ній з розуму, фільми перетворили її в багачку, а Емма Уотсон не бажає зробити селфі з шанувальниками! Так, я не бажаю. Поговорити, потиснути руку, відповісти на питання, як я знімалася, як вчилася прямо на майданчику, займалася з викладачами, які приходили до мене зі школи, дружила з хлопчаками – Деніелом, Рупертом... це будь ласка. Але фото? Ніколи!" – розповіла актриса в інтерв'ю 7days.

"Я не хочу, щоб знімки з шанувальниками потім виклали в мережу і використовували хакери, як вони сто раз це робили з моєї поштою...Хіба не досить того, що люди зображують моє обличчя на всіх частинах свого тіла у вигляді тату? Хіба не заслужила я трохи спокою за той час, коли не могла ніде з'явитися?" – відзначила Емма.

До речі, фільм "Красуня і чудовисько" став тріумфатором MTV Movie & TV Awards.