ua en ru

"Ще ніколи я не відчувала себе такою розбитою": відома актриса перенесла викидень

"Ще ніколи я не відчувала себе такою розбитою": відома актриса перенесла викидень Фото: CW

Клер Холт зізналася, що втратила дитину

Австралійська актриса Клер Холт, відома за ролями в серіалах "H2O: Просто додай води", "Щоденники вампіра" і "Первородні", розповіла про горе, яке сталося з нею зовсім недавно. Артистка і її хлопець агент з нерухомості Ендрю Джоблон втратили дитину. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.

"Ця фотографія була зроблена 10 днів тому, коли я чекала на операцію після того, як у моєї милої дівчинки перестало битися серце. Це фото я відправила своєму нареченому в кімнаті очікування, щоб показати йому, що зі мною все в порядку. Але це було не так. Ще ніколи я не відчувала себе такою розбитою. Я не була впевнена, що потрібно розповідати про це всім так скоро, але я роблю це, тому що це важливо", - поділилася Холт.

Вона зазначила, що після цього вона почала шукати історії людей, які також втратили дитину. "Я хотіла знайти жінок, які б розуміли, через що я пройшла. Когось, хто міг би мені сказати, що депресія в даному випадку - це нормально. Що це не моя вина. Що я не завжди буду відчувати себе розбитою. Я знайшла співтовариство жінок, хто пережив те ж, що і я. Тих, хто був відкритий і вразливий після викидня, адже про це нечасто говорять вголос", - додала вона.

Холт вважає, що ця тема не повинна бути табуйованою, і дівчатам варто розповідати про такі випадки. "Підтримка - це найважливіше. Я знаю, що не пережила б це без підтримки і безумовної любові мого партнера. А ще я зрозуміла, що дуже важливо вміти розповісти свою історію. Тому я роблю це. Як тільки я розповіла свою, інші жінки теж почали ділитися. Я звертаюся до всіх, хто пережив викидень: я розумію вас. Я поділяю з вами вашу біль, ви не одні. Будь ласка, будьте добрішими до себе. я сподіваюся, що незабаром ви теж зможете розповісти свою історію", - підсумувала артистка .

"Ще ніколи я не відчувала себе такою розбитою": відома актриса перенесла викидень

Фото: instagram.com/claireholt