ru ua

"Це неймовірна гордість": нова українська пісня зазвучала на радіо в Італії (відео)

"Це неймовірна гордість": нова українська пісня зазвучала на радіо в Італії (відео) Колаж РБК-Україна

Настя Каменських порадувала шанувальників своїм досягненням

Відома українська співачка Настя Каменських, яка почала сольну кар'єру під псевдонімом NK, представила в Італії під час радіо-ефіру україномовну пісню "Тримай". Радісною новиною зірка поділилася на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

"Друзі, мене переповнюють особливі емоції! Вчора (17 вересня – ред.) в ефірі всесвітньо відомого італійського Rai Radio я презентувала свою авторську пісню "Тримай"!" – розповіла зірка.

"Я, прямо зі свого офісу, даю інтерв'ю для радіостанції, яку я слухала все своє дитинство", - поділилася Каменських.

"Італійці дуже люблять, коли вивчають їхню мову, знайомляться з їх країною. Вони знають, що я росла в Неаполі, і запросили мене поспілкуватися про це в ефірі. А коли вони почули хіт "Тримай", вони відзначили, що він відображає ту характерність, яка властива не тільки нам, але і італійцям - любов і пристрасть. І попросили презентувати трек в їх ефірі!" – похвалилася співачка.

"Це неймовірна гордість": нова українська пісня зазвучала на радіо в Італії (відео)

Фото: Настя Каменських в Італії (instagram.com/kamenskux)

"Це неймовірна гордість представляти україномовну пісню на провідному європейському радіо, адже її тепер знають по всьому світу! І, звичайно ж, українська по праву вважається однією з найкрасивіших і найбільш мелодійних мов у світі", - зазначила співачка.

Відео: Каменських зазвучала на італійському радіо (instagram.com/kamenskux)

"Про те, як проходив цей знаковий для мене момент, можна почути на сайті Rai Radio (є підкаст від 17 вересня), а я поки що ділюся з вами маленьким шматочком відео, яке знімала моя #nkteam для блогу!" – розповіла Каменських.

"Це неймовірна гордість": нова українська пісня зазвучала на радіо в Італії (відео)

Скріншот (instagram.com/kamenskux)

Радісну для співачки подію прокоментували в мережі:

"Розумниця! Дуже здорово!".

"Бомба".

"Вітаю".

"Переходьте на україномовні пісні, будь ласка. Українцям дійсно не вистачає файної музики українською".

"Ти – наша гордість".

"Круто!".

"Вся країна пишається тобою, люба!".

"Я плачу. Ця пісня заслуговує світового визнання! Я обожнюю її! В Італії по радіо з наших лише "Тату" чула, і то вони не наші. Дорога Настя, пліз, зробіть ще що-небудь типу "Тримай", ми так чекаємо!".

"Це неймовірна гордість": нова українська пісня зазвучала на радіо в Італії (відео)"Це неймовірна гордість": нова українська пісня зазвучала на радіо в Італії (відео)"Це неймовірна гордість": нова українська пісня зазвучала на радіо в Італії (відео)"Це неймовірна гордість": нова українська пісня зазвучала на радіо в Італії (відео)"Це неймовірна гордість": нова українська пісня зазвучала на радіо в Італії (відео)"Це неймовірна гордість": нова українська пісня зазвучала на радіо в Італії (відео)"Це неймовірна гордість": нова українська пісня зазвучала на радіо в Італії (відео)

Скріншот коментарів (instagram.com/kamenskux)

Раніше Каменських показала фанатам пишні форми в сексуальному купальнику.

Також Каменських "підігріла" чутки про своє особисте життя.

До речі, Настя Каменських розповіла Styler про іспано-італійському перевтіленні, патріотизм та особистому просторі.

Що ви не знали про NК? (відео: STYLER.rbc.ua)