ua en ru

"Це просто приголомшливо": Світлана Тарабарова розкрила подробиці вагітності

"Це просто приголомшливо": Світлана Тарабарова розкрила подробиці вагітності Фото: Світлана Тарабарова (прес-служба "Україна")

Співачка перебуває на сьомому місяці вагітності

Українська співачка Світлана Тарабарова нещодавно повідомила про свою вагітність. Також виконавиця розповіла про цікаві подробиці свого становища.

Довгий час вагітність вдавалося зберегти в таємниці завдяки вміло підібраним концертних костюмів та повсякденних образів. Але тепер співачка вирішила поділитися своїм щастям – і вперше публічно заявила про вагітність під час шоу "Ліга зірок".

"Я хочу побажати кожній людині зустріти свою половинку! Любов творить справжні дива. І зараз, чекаючи народження дитини, я відчуваю себе дуже щасливою. Це відчуття, які важко передати словами", – зізналася в інтерв'ю каналу "Україна" Світлана Тарабарова.

Співачка перебуває на сьомому місяці вагітності і каже, що не планує йти у тривалу творчу відпустку.

"Це просто приголомшливо": Світлана Тарабарова розкрила подробиці вагітностіФото: Світлана Тарабарова (прес-служба телеканалу "Україна")

"Це просто приголомшливо: виходити на сцену і відчувати, що я співаю разом зі своєю дитиною. Я впевнена, що у нього велике і добре серце. Я настільки надихнула своїм станом, що практично кожен день пишу вірші – вірніше, ми робимо це разом. Звичайно, якийсь час після пологів я зроблю невелику перерву, але йти в декрет надовго не буду. Я планую повернутися на сцену дуже скоро", – розповіла Світлана.

Як раніше писав Styler, Світлана Тарабарова вагітна (фото).

Вітаємо Джамалу з народженням первістка!