ua en ru

Це провокація: у Лепса пояснили п'яний виступ на концерті

Це провокація: у Лепса пояснили п'яний виступ на концерті Фото: Григорій Лепс (RingtonClub.ru)

Директор артиста заявила, що співак нічого крім медового чаю не пив

Директор російського співака Григорія Лепса Майя Серікова заявила, що з'явилося в мережі скандальне відео є провокацією.

Як пише Лайф.ру, у артиста проблеми зі здоров'ям, які й спровокували інцидент на недавньому виступі.

"Дуже смішно і безглуздо читати звинувачення на адресу артиста, дійсно, хто може посковзнутись на сцені з-за поганого самопочуття в той вечір. Не хотілося б на всю країну розповідати і давати медичні звіти про здоров'я Григорія Вікторовича, але відповісти на брехню про нібито його "п'яному падінні" вважаю за необхідне", - заявила Серікова.

Також вона зазначила, що на відео Лепс виступав не в Ростові-на-Дону, а співав на приватному заході в московській "Сафисе". До того ж артист вже давно не вживає алкоголь і стежить за здоров'ям.

"Справа в тому, що у Гриші давно спостерігаються проблеми, пов'язані з тиском, — це витрати професії і постійних перельотів. Але, оскільки виступ це він давно обіцяв, не міг підвести - така вже він людина. Ще раз підкреслю - людина, а не робот. Має право на слабкість, тим більше пов'язану зі здоров'ям. Ми всі за нього тоді злякалися. Слава богу, все обійшлося. Для людей же, які смакують, що "Лепс впав п'яний", поясню окремо. Лепс не вживає алкоголь за медичним рекомендаціям вже кілька років. Зовсім. Єдине, що він пив у той вечір, - чай з медом і свіжовичавлений сік", - зазначила директор Лепса.

Нагадаємо, що п'яний Лепс під "фанеру" влаштував концерт росіянам.