ru ua

"Це провокація": український гурт вразив соцмережі відвертим кліпом

"Це провокація": український гурт вразив соцмережі відвертим кліпом Фото: Новий кліп від Brunettes Shoot Blondes (Максим Фесенко)

Brunettes Shoot Blondes зняли новий кліп “HIPS” про жіночі стегна

У Brunettes Shoot Blondes - подвійний реліз. Український гурт з Кривого Рогу, відомий світу креативними відео, презентує одночасно міні-альбом та кліп “HIPS”.

Нове відео гурту вже встигло викликати бурхливу реакцію в соцмережах. "Це провокація" – пишуть користувачі.

Відео: Brunettes Shoot Blondes HIPS” (Youtube-канал Brunettes Shoot Blondes )

Раніше відео “Knock Knock” від команди BSB на Facebook та YouTube зібрало більше 100 млн переглядів.

“HIPS” – головний трек з одноіменного EP. Новий кліп – це стильна робота з незвичними деталями та цікавими персонажами. Підготовка до зйомки тривала кілька місяців, сам знімальний процес - дві доби. У павільоні під Києвом збудували декорацію, що імітувала 3D простір.

У кліпі багато дивних героїв: голуб з полароїдом, рожеві собаки та літаючі акули. Безліч яскравих кольорів, аналогових музичних інструментів та модних гаджетів. Brunettes Shoot Blondes знову зняли кліп без залучення режисера. Все – від ідеї до фінального монтажу зробила команда BSB та їх партнери Family Production.

"Це провокація": український гурт вразив соцмережі відвертим кліпомФото: Новий кліп гурту Brunettes Shoot Blondes (Максим Фесенко)

Андрій Ковальов, вокаліст BSB, про кліп “HIPS”: "Цей кліп ми хотіли зробити трохи дивним. Тому шукали незвичні речі на блошиних ринках та купували щось цікаве у подорожах.

Спеціально для відео в Берліні виготовили гітару, а інші аналогові інструменти та більшість предметів інтер'єру зробили власноруч. Також ми спекли торт у формі жіночих стегон, бо пісня має назву “hips” (англ. – стегна)”.

"Це провокація": український гурт вразив соцмережі відвертим кліпомФото: У павільоні під Києвом збудували декорацію, що імітувала 3D простір (Максим Фесенко)

Андрій Ковальов, вокаліст BSB, про міні-альбом “HIPS”:

"Найбільше уваги в цьому альбомі ми приділили аранжуванню. Хотіли щоб вийшло цікаво. Ми використали незвичні звуки, щоб підкреслити тексти та розставити акценти. Наприклад, собачий гавкіт та клацання кубіка Рубіка. У підсумку ми маємо потужний за звуком та енергійний за настроєм альбом. Сподіваємося, що нашим слухачам сподобається. Для Brunettes Shoot Blondes це важлива робота, якою ми хочемо поділитися", - коментує він.