"Це країна великої душі": Лара Фабіан зізналася в любові Україні

STYLERЗірки        20.11.2016 - 12:53
Фото: Лара Фабіан (hochu.ua)
Фото: Лара Фабіан (hochu.ua)

Співачка розповіла, як працювала над фільмом з Бадоєвим і чому любить українську публіку

Популярна співачка Лара Фабіан вважає, що українцям вдасться побудувати успішну країну, незважаючи на труднощі. Про це вона заявила в інтерв'ю "Обозревателю", зізнавшись у любові до України.

"Україна — це країна, в яку я закохана. Мене завжди дуже тепло приймала українська публіка: у нас з нею якась взаємозв'язок. Це країна великої душі. Я знаю, що зараз вам непросто, але я сподіваюся, що ви подолаєте труднощі і все те, що вас роз'єднує і вибиває з колії, і об'єднайтеся навколо однієї простої ідеї — побудувати таку країну, в якій могли б щасливо і спокійно жити ваші діти. Вам Бог дав багато багатств — як природних, так і людських. Ви талановиті і працьовиті, у вас обов'язково все вийде", - вважає вона.

Фабіан постійно дає концерти в Україні, та навіть прожила кілька місяців у Києві, знімаючись в музичному фільмі режисера Алана Бадоєва "Мадмуазель Живаго".

"Я пишаюся тією роботою, яку зробила. З тих пір у мене вже не один альбом вийшов, але пісні з "Мадемуазель Живаго" — це базова частина мого репертуару. Найулюбленіша з них — "Мадемуазель Хайд", - говорить зірка.

За її словами, франкомовна співачка із задоволенням працює над експерементальних альбомами.

"Скоро, наприклад, вийде мій новий англомовний альбом. Презентую його в 2017 році", - уклала Фабіан.

До речі, українській співачці Світлані Лободі оголосили бойкот за виступ в Москві і обійми з Басковим.

On Top