ua en ru

"Це суцільне пекло": російський співак назвав свою країну "в'язницею для вільної людини"

"Це суцільне пекло": російський співак назвав свою країну "в'язницею для вільної людини" Фото: Олексій Лебединський (youtube.сомАпостроф)

Українці вільно висловлюють свої думки, зазначив артист

Співак з Росії Олексій Лебединський, який переїхав до Києва, назвав РФ в'язницею для вільної людини. Свою точку зору він висловив на Facebook-сторінці.

"Ну, що тут можна говорити??? За рідкісним винятком, громадяни Росії боятися робити репости текстів і посилань, де є хоч сякий-такий соціально-політичний посил або підтекст проти існуючого режиму. Пости, зміст яких вони повністю поділяють! Боятися! Де свобода слова і думки, хлопці? Це ж, бл**ь, суцільне пекло! Росія - єба**я в'язниця для вільної людини! Тепер можна піддавати сумніву е***утые рішення уряду, ви чуєте?? Лайки під правдою не можна ставити!" - обурився артист.

"Це суцільне пекло": російський співак назвав свою країну "в'язницею для вільної людини"Скріншот (facebook.com/ProfessorLebedinsky)

"не Можна протестувати проти воєн і знищення країни, проти злодійства і свавілля! Не можна навіть поддакнуть правді! А "хохли" у ідіотів і тролів - "недороблені" і "фашисти", розумієте? Але при цьому "хохли"-вільні! Та українці-то якраз вільно висловлюють свої думки і можуть написати і перепостить що хочуть! Слава Україні! Слава свободі слова і думки!" - підсумував артист

Цікаво, що в коментарях артиста люди підтримали.

"Це ще що, у нас в Лондоні повилазили путінські бл**і з масками пристойних людей і влаштовують цькування моїм знайомим. Мені-то боятися щось крім капостей робити, знають, що отримають на отмаш за своїм бл**ським пик" - написав Андрій Сидельников.

"Приїжджайте, Олексій, завжди чекаємо. До речі, так, мало хто з моїх російських френдів ризикнув репостнуть і лайкнути сьогоднішню прем'єру. Так і київських замало, хоча це я списую на обсценную лексику, а в друзях у мене все більше театрали", - відреагував Сергій Мільштейн.

"Громадяни Росії боятися не тільки репости робити, але і взагалі лайкнути те, з чим хоча б у душі згодні", - прокоментував Витав Корхонен.

"Це суцільне пекло": російський співак назвав свою країну "в'язницею для вільної людини"

Скріншот коментарів (facebook.com/ProfessorLebedinsky)

Нагадаємо, що російський музикант Олексій Лебединський, відомий своєю проукраїнською позицією, випустив стьобний кліп.