ua en ru

"Це був такий чарівний момент": MONATIK вражений поїздкою з дітьми в Disneyland

"Це був такий чарівний момент": MONATIK вражений поїздкою з дітьми в Disneyland Фото: (instagram.com/monatik_official)

MONATIK розкрив справжню причину публікації сімейного фото

Тиждень тому, 22 квітня, популярний український артист Дмитро Монатік (MONATIK) вперше показав спільну фотографію зі своїми синами. Фотографія опублікована на офіційній сторінці артиста в Instagram. Як співак сам зізнався, він опублікував фото тому що дійсно хотів ним поділитися. Про це сообщает "ТСН".

"Не в моїх принципах було викладати особисте життя, я не можу сказати, що я їх показав. Я просто показав, що вони дійсно є. Я ніколи цього не приховував, просто ніколи про це голосно не розповідав, в принципі, і не збираюся. Але це був такий чарівний момент, яким мені дійсно хотілося поділитися", — поділився артист.

Мрія привезти власних дітей у всесвітньо відомий парк атракціонів з'явилася, коли він вперше відвідав Діснейленд, де відсвяткував 28-річчя.

"Тоді я мріяв мати власних дітей, привезти їх у Діснейленд, показати їм це свято, цю казку. Це, напевно, моя мрія здійснилася, поки що не їх. Вони її забудуть, вона у них знову з'явиться, накопичиться. А в цей раз мені на душі так стало класно, і я дуже хотів поділитися цим", — розповів артист.

"Це був такий чарівний момент": MONATIK вражений поїздкою з дітьми в Disneyland"Це був такий чарівний момент": MONATIK вражений поїздкою з дітьми в Disneyland"Це був такий чарівний момент": MONATIK вражений поїздкою з дітьми в Disneyland"Це був такий чарівний момент": MONATIK вражений поїздкою з дітьми в Disneyland"Це був такий чарівний момент": MONATIK вражений поїздкою з дітьми в Disneyland

Фото: (instagram.com/monatik_official)

Дмитро Монатік також розповів про те, що його молодший син сильно зацікавився експонатами в Луврі.

"Молодший там ганяв, так розглядав всі експонати в Луврі, як ніби він дійсно розуміє", — підсумував співак.

До речі, нещодавно популярний український співак Дмитро Монатік (MONATIK) розповів, чому співає свої пісні російською мовою. Він заявив, що незважаючи на своє походження (він з Луцька), вибирати мову тексту не доводиться. За його словами, він молиться українською, а пише пісні на тій мові, на якій приходить натхнення.