ua en ru

"Цей малої на мене не схожий": Віталій Козловський показав фото з дитинства

"Цей малої на мене не схожий": Віталій Козловський показав фото з дитинства Фото: Віталій Козловський (facebook.com VitaliyKozlovskiy)

6 березня співакові виповнилося 33 роки

Український співак Віталій Козловський показав своє фото з дитинства. На знімку виконавцю всього шість років. Поностальгувати Співак вирішив тому, що 6 березня відсвяткував своє 33-річчя. Фото він показав на своїй Facebook-сторінці.

"У 10 років мені здавалося, що в 20 я вже буду дуже дорослим. В 20 я думав, що 30 - це вже зрілість і майже наступаюча старість. Що я думаю зараз з приводу 40 в свої настали 33? А я перестав думати про такі дурниці. Адже з часом мені стало гранично ясно, що кількість прожитих років - це всього лише цифри. А заглиблюючись в кількість, ми себе обмежуємо, як мінімум свободи. Кожен новий рік мого життя дає мені нове, потрібне, невідоме раніше. Я не боюся віку. Я ціную і поважаю його. Адже це мій багаж, моя історія, мої помилки, мої поразки, мої перемоги! І кожен рік - це новий старт!" - написав виконавець.

"Цей малої на мене не схожий": Віталій Козловський показав фото з дитинства

Скріншот (facebook.com/vitaliy.kozlovskiy.3)

"Цей малої на мене не схожий": Віталій Козловський показав фото з дитинстваФото: Віталій Козловський в 6 років (facebook.com/vitaliy.kozlovskiy.3)

Віталій Козловський вважає, що абсолютно не схожий на себе в дитинстві.

Нагадаємо, що сексолог пояснив причину оголених фото Віталія Козловського.