ru ua

"Євгенія, тримайся": вокаліст групи Enigma звернувся до співачки Власової

"Євгенія, тримайся": вокаліст групи Enigma звернувся до  співачки Власової Фото: Євгенія Власова (facebook.com realvlasova)

Співак виступив 10 грудня з концертом у Дніпрі

Соліст групи Enigma Ендрю Дональдс підтримав українську співачку Євгенію Власову в її боротьбі за життя. Виконавець записав їй відео-привіт і побажав їй швидше одужувати. 10 грудня співак дав концерт в Дніпрі. Про це повідомляє "9 канал".

Зазначимо, що Євгенія Власова та Ендрю Дональдс співпрацювали в 2006 році - тоді виконавці записали дует на пісню Костянтина Меладзе "Лімбо". Ендрю нині гастролює з великим туром. Під час прес-конференції Ендрю Дональдс відповідав на запитання журналістів, чи пам'ятає він дует з Власовою. Співак пожвавився, підтвердив, що добре пам'ятає запис "Лімбо" і поцікавився, як почуває себе Євгенія - він читав у пресі, що вона хворіє.

"Євгена, я знаю, що тобі дуже погано, але я з тобою. Тримайся!" - сказав співак у відеозверненні.

Відео: Ендрю Доналдс (YouTube/9 Channel)

Нагадаємо, що співачка Євгенія Власова потрапила в реанімацію з-за наслідків хірургічного втручання та хіміотерапії. Євгенія Власова вісім років тому перенесла важку операцію, пов'язану з онкологічним захворюванням, тому виникли ускладнення.

Раніше лікар розповів про подробиці хвороби співачки Власової, яка бореться за життя. Медик повідомив, що спайкова кишкова непрохідність – це порушення просування харчових мас і травних соків по кишечнику, пов'язане з формуванням спайок.