ru ua

Сальвадор Собрал (Португалія) з піснею "Amar Pelos Dois" переміг на Євробаченні 2017

Сальвадор Собрал (Португалія) з піснею "Amar Pelos Dois" переміг на Євробаченні 2017 Фото: Salvador Sobral (eurovisionworld.com)

Португалію на Євробаченні 2017 представив молодий виконавець з піснею на рідній мові

Сальвадор Собрал, представник Португалії на пісенному конкурсі, переміг на Євробаченні 2017 за результатами голосування. Біографія виконавця і відео його виступу з піснею "Amar Pelos Dois" - у нас на Styler.

Португалія на Євробаченні 2017: Сальвадор Собрал

Сальвадор Собрал народився в Лісабоні, проте довгий час жив в США, а потім в Барселоні. У його житті музика завжди відігравала велику роль, тому хлопець кинув навчання в Лісабонському інституті прикладної психології і вступив в одну з найпрестижніших музичних шкіл Іспанії "Taller de Músics". Під час навчання Сальвадор написав чимало пісень, а також випробував свій талант в різних жанрах музики.

Популярність до Сальвадора Собрала прийшла після участі в знаменитому португальському талант-шоу "Ídolos". Виконавець посів сьоме місце в третьому сезоні проекту. Примітно, що в родині Сальвадора співає і його сестра Луїза. Вона також є однією з переможниць "Ídolos" (першого сезону).

Виконавець є учасником групи "Noko Woi", що грає в стилі інді-поп. У 2014 році вийшов дебютний альбом колективу, а в 2016-му році Сальвадор Собрал записав сольний альбом "Excuse Me".

Учасника від Португалії на Євробаченні 2017 визначали в ході національного відбору, який проходив в рамках фестивалю Festival da Canção 2017. З піснею на португальському "Amar Pelos Dois" Сальвадору Собралу вдалося пройти у фінал і потім перемогти у відборі.

Відео: Виступ Salvador Sobral з піснею "Amar Pelos Dois" (YouTube / Eurovision Song Contest)