ua ru

Євробачення 2017: стали відомі імена переможців третього півфіналу Нацвідбору

Євробачення 2017: стали відомі імена переможців третього півфіналу Нацвідбору Фото: Третій півфінал Нацвідбору

Журі визнали останній півфінал найсильнішим з усіх, а також жалкували, що у заключний етап відбору пройдуть тільки два учасника

Завершився третій півфінал українського Нацвідбору на Євробачення 2017, онлайн-трансляцію якого можна дивитися на Styler. За результатами останнього півфіналу переможцями стали гурт О.Тorvald і соліст MELOVIN.

Саме вони виступатимуть у фіналі 25 лютого і будуть боротися за право представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі в Києві.

O.Torvald виконали пісню "Time" і отримали "сімки" і від журі, і від глядачів. Музичний продюсер Нацвідбору назвав соліста групи Женю Галича самим харизматичним виконавцем, якому віриш беззастережно, а Андрій Данилко побажав групі стати переможцями відбору. Від співачки Джамали музиканти почули захоплений коментар про постріл, який стався в кінці номера.

"До цієї пісні ми йшли все існування групи. У ній ми співаємо про те, що гроші, владу і матеріальні цінності нічого не варті. Час – це єдине, що не можна повернути", - розповів соліст в ефірі.

MELOVIN з піснею "Wonder" від суддів отримав не найвищий бал – "п'ять", але став лідером глядацького голосування, де йому дали "вісімку". Меладзе назвав виступ соліста надзвичайно гарним і підкреслив, що Бочаров виправдав його очікування. Джамалі не сподобалися довгі паузи в аранжуванні, а Данилко пісня здалася дуже атмосферною.

"На Євробачення я йду зі своєю музикою, щоб мене запам'ятали таким, яким я бачу себе сам. Це розповідь про людину, про природу, про розум, який відчуває відчуття "заплутаності", - пояснив він.

Члени журі відзначили, що третій півфінал став найсильнішим за складом виконавців. Це довели і глядачі, які активно голосували за конкурсантів.

Зазначимо, що у фіналі Національного відбору за підсумками трьох півфіналів виступлять O. Torvald, MELOVIN, "Сальто назад", TAYANNA, ROZHDEN і ILLARIA.

До речі, з'явилася відео-трансляція третього півфіналу Нацвідбору на Євробачення 2017.