ua en ru

Євробачення 2018: експерт оцінила шанси MELOVIN в конкурсі

Євробачення 2018: експерт оцінила шанси MELOVIN в конкурсі Фото: MELOVIN (eurovision.tv-4)

Вона здивувалася, що організатори шоу приховали від публіки головну "фішку" співака – його очі

Радник міністра культури України, співачка Анжеліка Рудницька прокоментувала виступ MELOVIN у другому півфіналі Євробачення 2018. Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню "Главред".

Вона заявила, що українець має всі шанси потрапити в десятку у фінал конкурсу.

"Думаю, що у MELOVIN є шанси потрапити в десятку у фіналі. Однак потрібно подивитися ще номери Старої Європи. Хоча представники цих країн дуже рідко перемагають, ми все-таки не можемо їх зовсім скинути з рахунків", - каже Рудницька.

Анджеліка також зазначила, що порівняла виступ нашого артиста з іншими учасниками конкурсу.

"З кожним номером я розуміла, що наші шанси пройти у фінал підвищуються. Я була рада, побачивши, як виступив Melovin, і навіть не чекала підсумків голосування — для мене було очевидно, що в десятки артистів, які продовжать боротися за перемогу в "Євробаченні", він потрапить. А, побачивши результати вранці, зрозуміла, що я була абсолютно права", - говорить радник міністра культури України.

Тим не менш, жінка здивувалася, що організатори шоу приховали від публіки головну "фішку" співака – його очі.

"Очі — це "фішка" Melovin. Вони у нього яскраві, специфічні, бо хотілося, щоб його очі розглянула Європа. А для цього було необхідно, щоб він дивився на публіку. Але чомусь режисери-постановники вирішили, що все має бути інакше. І, якщо ви уважно подивитеся номер нашого Melovin, то протягом усіх трьох хвилин виступу з'являється лише кілька великих планів, коли він дивиться в кадр. А так, він дивиться на рояль, то він лежить... тобто, дуже мало було зорового контакту з аудиторією. Можливо, вони придумали це, як "фішку", але чи піде вона нам на користь — побачимо", - розмірковує Рудницька.

Відео: MELOVIN - Under The Ladder - Ukraine - LIVE - Second Semi-Final - Eurovision 2018 (youtube.com/Eurovision Song Contest)

Раніше повідомлялося, що MELOVIN на Євробаченні 2018 представив України з композицією "Under The Ladder".

Українець відкриє програму гранд-фіналу міжнародного пісенного конкурсу, який відбудеться у суботу, 12 травня. Співак виступив у другому півфіналі 10 травня.

Чим запам'яталася українцям підготовка до Євробачення 2018