ru ua

Євробачення 2018: Melovin розповів, чим дивуватиме на конкурсі

Євробачення 2018: Melovin розповів, чим дивуватиме на конкурсі Фото: MELOVIN (РБК-Україна)

Артист розкрив декілька секретів майбутнього виступу

Представник України на Євробаченні 2018 Melovin розповів, чим дивуватиме на пісенному конкурсі. Деякими секретами артист поділився в інтерв'ю виданню Viva.

"Я не звик говорити про виступ, як про якийсь розрив на сцені. Звичайно, багато хто намагається зробити шоу за допомогою яскравих постановок, світла, диму на сцені. Але часто надлишок спецефектів затуляє самого виконавця і його пісню", - сказав він

"У мене буде шоу, декорації, ми всіляко намагаємося привнести щось особливе в номер, але так, щоб це не відволікало від сенсу пісні, головного меседжу. Це зробити складніше, ніж просто шоу, але ми всіляко працюємо над тим, щоб номер доповнював виконавця, тобто, мене. Упевнений, що такого ще не було", - додав артист.

Відео: MELOVIN. Шлях до перемоги (video.rbc.ua)

Melovin вважає, що його композицію зрозуміють всі, незалежно від країни проживання.

"Я не люблю, коли про пісню говорять дуже багато. Її потрібно слухати і сприймати. З "Under The Ladder" все просто - це пісня про поразки, які призводять до успіху", - зазначив він.

Під час національного відбору Джамала говорила про те, що для перемоги в конкурсі необхідний не тільки хороший номер - потрібно стійкість до стресів. Артист впевнений, що його ніщо не виведе з себе.

"Однозначно немає. У мене був вже досвід конкурсів, це "Х-Фактор", і там постійно був стрес прямих ефірів, які, до слова, тривали не два тижні, а набагато більше. Звичайно, я не порівнюю ці два конкурси, і не знаю на 100%, що мене чекає в Португалії, але впевнений, що я з усім", - додав співак.

До речі, Руслана показала, як в Португалії готуються до Євробачення 2018.

Нацвідбір на Євробачення 2018. Що не увійшло в прямий ефір (video.rbc.ua)