ua en ru

Євробачення 2018: MELOVIN розповів, як буде відкривати програму гранд-фіналу конкурсу

Євробачення 2018: MELOVIN розповів, як буде відкривати програму гранд-фіналу конкурсу Фото: MELOVIN (eurovision.tv-4)

Співак запевнив, що робить все для того, щоб перемогти

Український співак MELOVIN, який представляє нашу країну на Євробаченні 2018, розповів про свої емоції від виступу, а також про те, як готується відкривати фінал пісенного змагання. Про це передає ТСН.

Як відомо, українець відкриє програму гранд-фіналу міжнародного пісенного конкурсу, який відбудеться у суботу, 12 травня. MELOVIN запевнив, що його не засмутило і не злякало те, що йому доведеться виступити першим у фіналі.

"Навпаки. Я був дуже радий, тому що я витягнув саме першу частину, я сподівався що буде перший номер. Мені його поставили. Ми дуже хотіли відкривати і закривати. Вийшло, що в першій частині ми закривали, а тепер ми відкриваємо. Це конкурс, для конкурсу дуже добре виступати першим і останнім. Середина – це дуже складна місія для артиста. Перша теж, але мені це подобається", - каже артист.

MELOVIN зазначив, що в моральній підготовці до виступів йому дуже допомагає підтримка батьків. Також він поділився, що коли пройшов у фінал, в його честь у Харкові запустили салют.

Співак зізнався, що робить все для того, щоб перемогти і додав, що ненавидить репетиції.

Євробачення 2018: MELOVIN розповів, як буде відкривати програму гранд-фіналу конкурсу

Фото: MELOVIN (eurovision.tv-4)

"найголовніший настрій – це коли розумієш, що це прямий ефір. Бо репетиції є репетиції, я їх дуже не люблю. Вони для мене такі, без емоцій, цю емоцію треба видавлювати. А мені таке не подобається, мені подобається коли є пряма емоція, посил від людей, що знаходяться в залі. Я розумію, що фінал буде набагато гаряче. Мені здається, все у нас вийде", - сказав він.

Євробачення 2018: MELOVIN розповів, як буде відкривати програму гранд-фіналу конкурсу

Фото: MELOVIN (eurovision.tv-4)

MELOVIN запевнив, що зробить все можливе, щоб Євробачення знову провели в Україні. Співак мріє, щоб конкурс пройшов в його рідній Одесі.

"Я дуже хочу зробити все так, щоб була можливість знову провести "Євробачення" в Україні. Як вийде, подивимося. Для мене "Євробачення" – новий етап в житті. Я не хочу, щоб він закінчувався як-то не дуже добре для мене. Все одно хочеться якогось свята, перемоги. І взагалі, хочеться щоб в наступному році "Євробачення" було в моєму рідному місті Одесі", - зізнався українець.

Конкурсант додав, що його дуже здивувала реакція залу на виступ.

"Я не очікував, що зал буде наспівувати мою пісню. Коли ти вже виступив і піднімаєшся в грін-рум і люди не зупиняються і продовжують співати твою пісню, це дуже приємно", - зауважив артист.

Відео: MELOVIN - Under The Ladder - Ukraine - LIVE - Second Semi-Final - Eurovision 2018 (youtube.com/Eurovision Song Contest)

Раніше радник міністра культури України, співачка Анжеліка Рудницька прокоментувала виступ MELOVIN у другому півфіналі Євробачення-2018.

Чим запам'яталася українцям підготовка до Євробачення 2018