ua en ru

Євробачення 2018: Самойлова збрехала про свою наставницю в інтерв'ю

Євробачення 2018: Самойлова збрехала про свою наставницю в інтерв'ю Фото: Юлія Самойлова (eurovision.tv)

Правду розповів особистий стиліст примадонни

Росіянка Юлія Самойлова, яка цього року представляла Росію на Євробаченні 2018, сказала неправду про свою наставницю Аллу Пугачову в інтерв'ю для російських ЗМІ напередодні конкурсу. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Юлія Самойлова, яка не потрапила у фінал Євробачення 2018, заявила, що її участь у конкурсі примадонна особисто підтримала. Крім того, Самойлова назвала Аллу Пугачову своєю хрещеною матір'ю.

"Добре, що Алла Борисівна помітила мене і я встигла їй сподобатися. Її можна назвати моєю хрещеною матір'ю в шоу-бізнесі. Думаю, якби цього не сталося, моє життя склалося б інакше", — сказала Самойлова і додала, що примадонна зараз не займається її продюсуванням і просуванням, але активно допомагає їй розвиватися і всіляко її підтримує.

"Я періодично приходжу до неї, показую пісні, прошу ради. Мою участь в Євробаченні вона теж підтримала. Заперечень з її боку не було. Навпаки, вона каже, що ні в якому разі не можна здаватися, а впевненими кроками йти до своєї мрії", - сказала Юлія Самойлова російським журналістам.

Але після провалу Росії на Євробаченні 2018, з'ясувалося, що Алла Борисівна не тільки не підтримувала рішення Самойлової брати участь у конкурсі, але і всіляко відмовляла її від цієї затії. Це підтвердив стиліст Алли Пугачової Алішер Хазяїнов.

"Відкрию секрет: ми навіть з Аллою Борисівною це обговорювали. Вона теж відмовляла Юлю. Мені здається, в минулому році Юля вже заявила про себе. Пісня була сильнішою, і на цьому етапі потрібно було піти. А Юля пішла далі – особисто я був не в захваті від пісні", — сказав Хазяїнов.

Крім того, Хазяїнов дорікнув керівництву Першого каналу в економії коштів, так як співачці перед поїздкою навіть не стали купувати нову інвалідну коляску.

Рекомендуємо подивитись: Хто став переможцем Євробачення 2018

Відео: video.rbc.ua