ua ru

Євробачення 2018: Сергій Бабкін представив пісню про любов до сім'ї

Євробачення 2018: Сергій Бабкін представив пісню про любов до сім'ї Сергій Бабкін (фото: РБК-Україна)

У Нацвідборі на Євробачення 2018 Бабкін виступить з піснею "Крізь твої очі"

Сергій Бабкін презентував повну версію своєї нової пісні "Крізь твої очі", з 3-хвилинним варіантом якої він виступить на Національному відборі на Євробачення 2018.

Співак вирішив не перекладати трек на англійську мову, а вирішив виконувати його виключно українською. На думку Бабкіна, в перекладі пісня втратить свою мелодійність.

Композицію Бабкін вибрав на прохання прихильників, а також керуючись бажанням популяризувати в Європі українську мову.

За словами артиста, пісня "Крізь твої очі" розповідає про любов до сім'ї, батьків та рідної країни і про сильні почуттях.

"У мене по відчуттях ця пісня асоціюється з цифрою три. У кожного чоловіка в житті є три головні жінки - це мама, дружина і дочка. Мій посил був до них. Адже кожна з них колись була дочкою і коли буде матір'ю. А я як чоловік дякую кожній з них за своє життя і за те, яке вони ще принесуть у цей світ", - розповів музикант.

Євробачення 2018: Сергій Бабкін представив пісню про любов до сім'ї

Скріншот поста (vk.com/sbabkin)

Слова до пісні стали складатися під час прогулянки Сергія по Львову.

"Наш музикант Єфим грав мелодію, я її підхопив і записав на диктофон. Потім пішов погуляти по Львову, і слова самі почали приходити до мене звідкись. Так і накидав текст: "Я знаю, я вірю, я бачу...". Вважаю, що цю пісню про сильні почуття створили четверо дужих чоловіків: Єфим Чупакін, Антон Малишев, Євген Філатов і я", - зазначив Бабкін.

Відео з YouTube/Sergey Teslenko

Придбати пісню можна на Google Play.

Нагадаємо, відбір на Євробачення 2018 в Україні стартує 10 лютого. Боротися за право представляти нашу країну на пісенному конкурсі в Лісабоні буде і Сергій Бабкін. За результатами жеребкування у першому півфіналі артист буде виступати під другим номером.