ua en ru

Євробачення 2018: стало відомо, хто оголосить результати від України

Євробачення 2018: стало відомо, хто оголосить результати від України Фото: Євробачення 2018 (facebook.com/EurovisionSongContest)

Організатори конкурсу повідомили ім'я

У суботу, 12 травня відбудеться фінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2018. Початок о 22.00. Онлайн трансляцію можна буде подивитися на Styler.

Крім того, подивитися фінал конкурсу можна буде на UA:Перший і СТБ.

Як відомо, у фіналі Євробачення 2018 так зване Національне журі (складається з п'яти осіб) від кожної країни-учасниці конкурсу озвучить свої оцінки за улюблених виконавців. Спікером від України в настільки важливої задачі виступить Ната Жижченко – фронтвумен групи Onuka. Саме Onuka відкриє церемонію результатів (так як першим у гранд-фіналі Євробачення 2018 виступить MELOVIN). Onuka першою вийде на зв'язок з Лісабоном, щоб оголосити бали. Після України свої оцінки озвучать ще 42 країни-учасниці Євробачення.

За традицією, голосування журі проводитися під час генеральної репетиції, але всі оцінки зберігаються в секреті до оголошення результатів фінального голосування.

Нагадаємо, ми писали про те, як віддати свій голос за фаворита Євробачення 2018.

Глядачі не зможуть проголосувати за представника своєї країни. Але свій голос можна віддати за будь-якого іншого учасника.

У фінал конкурсу пройшли 26 конкурсантів із 43. Автоматично у фіналі опинилися учасники з країн-засновниць конкурсу: Франції, Німеччини, Італії, Іспанії і Великобританії. Також до фіналу потрапила і Португалія, яка перемогла у 2017 році.

Переможець Євробачення 2018 буде визначатися за допомогою голосування і оцінок національного журі.

Для того, щоб віддати свій голос за вподобаного учасника, потрібно зателефонувати або відправити sms з порядковим номером конкурсанта на номер 7766. Кількість дзвінків та повідомлень з одного і того ж номера не повинна перевищувати 20.

Вартість повідомлення для громадян України становитиме 5 грн. з ПДВ плюс додатковий збір у ПФ -7,5%.

Крім того, проголосувати можна буде з допомогою смартфона. Для цього потрібно встановити спеціальний додаток Eurovision App. Лінії голосування будуть відкриті всього 40 хвилин. Старт голосування розпочнеться після виступу останнього учасника фіналу.

Рекомендуємо подивитись: У кого з учасників найбільші шанси на перемогу в Євробаченні

Відео: video.rbc.ua