ua en ru

Євробачення 2018: від участі в Нацвідборі відмовився популярний співак

Євробачення 2018: від участі в Нацвідборі відмовився популярний співак Фото: Микита Алексєєв (facebook.com)

Артист не пояснив причини відмови

Український співак Микита Алексєєв (Alekseev) відкликав свою заявку від участі у конкурсі Євробачення 2018, повідомляє СТБ.

Менеджмент артиста повідомив продюсерам Національного відбору, що відкликає заявку за власною ініціативою. Причини такого рішення представники співака не коментували.

В результаті команда Нацвідбору на чолі з музичним продюсером Русланом Квінтою не розглядає Alekseev як потенційного учасника відбору.

Нагадаємо, Alekseev, який веде активну музичну діяльність в Росії, заявив про бажання брати участь у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2018.

"Не було такого інтерв'ю, в якому мені б не задавали питання, чому я не їду на Євробачення. Я завжди віджартовувався на цю тему, але зараз наша команда відчула в собі сили поборотися за перемогу в цьому конкурсі. Ми звикли кожен раз ставити собі нові цілі і долати їх", - написав співак.

Публікацію в мережі Алексєєв супроводив хэштегами на двох мовах: #евровидение і #євробачення.

До речі, українська співачка, переможниця Євробачення 2016 Джамала розповіла, кого бачить на сцені Євробачення 2018 від України. Артистка наголосила, що за рік у країні з'явилося багато нової альтернативної музики.