ru ua

Євробачення 2018: український співак подав заявку на участь у конкурсі від іншої країни

Євробачення 2018: український співак подав заявку на участь у конкурсі від іншої країни Фото: Микита Алексєєв (instagram.com/alekseev_officiel)

Молода зірка прийняла несподіване рішення

Молодий український співак Нікіта Алексєєв (Alekseev), який часто виступає в Росії, подав заявку на участь у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2018 від Білорусі. Про це повідомляється на сторінці співака в соцмережі Instagram.

Також у мережі з'явився запис пісні, яку, ймовірно, виконає Алексєєв.

Євробачення 2018: український співак подав заявку на участь у конкурсі від іншої країни

Скріншот поста (instagram.com/alekseev_officiel)

"У розпорядженні Super виявилося ексклюзивне відео із записом пісні, яку співак Alekseev записав для участі в конкурсі Євробачення 2018", - зазначили на сторінці Super.ru в Instagram.

В розпорядженні Super виявилося ексклюзивне відео із записом пісні, яку співак Alekseev записав для участі в конкурсі "Євробачення 2018" Примітно, що 24-річний артист, набирає популярність в Росії подав заявку на участь у міжнародному конкурсі від іншої країни — Білорусії, хоча сам і зовсім є громадянином України Представлений трек є англомовною версією його нового хіта "Назавжди", який зараз крутиться на радіо. Доля пісні і заявки Алексєєва вирішиться 11 січня на відборі в Мінську. Як думаєте, що світить Алексєєву на "Євробаченні"?

A post shared by Телеканал Super (@super.ru) on

Відео: Микита Алексєєв і його пісня (instagram.com/super.ru)

Представлений трек є англомовною версією нового хіта виконавця "Навсегда". Чи представить Алексєєв Білорусь на Євробаченні 2018, вирішиться 11 січня на відборі в Мінську.

Співак також пообіцяв у цей день зустрітися в Мінську зі своїми фанатами.

"Білорусь, Мінськ, 11 січня о 15:00 чекаю вас на фан-зустрічі біля Белтелерадіокомпанії. Буду радий побачитися!" – написав він в Instagram.

Відео: Нікіта Алєксєєв пообіцяв фанатам зустріч у Мінську (instagram.com/alekseev_officiel)

Раніше повідомлялося, що популярний співак Нікіта Алексєєв відмовився від участі у Нацвідборі.