ua en ru

Forbes назвав ім'я найбагатшої покійної зірки

Forbes назвав ім'я найбагатшої покійної зірки Фото: Артист вже п'ять років очолює рейтинг (pixabay.com/ru/users/Free-Photos)

Цей артист очолює список п'ятий рік поспіль

Журнал Forbes назвав найбільш високооплачувану покійну зірку. У п'ятий раз поспіль нею став поп-король Майкл Джексон. Про це свідчить рейтинг опублікований на сайті видання.

За минулий рік творча спадщина музиканта принесла $ 75 млн.

Також до рейтингу потрапив гравець в гольф Арнольд Палмер, який зайняв другий рядок списку з сумою в $40 млн. На третьому місці розташувався Чарльз Шульц ($38 млн).

Далі в рейтингу значаться такі знаменитості, як Елвіс Преслі ($ 35 млн), Боб Марлі ($23 млн), Том Петті ($20 млн) і Прінс ($18 млн).

Десятку рейтингу замикають письменник і мультиплікатор Теодор Зойс Гайзель, більш відомий як Доктор Сьюз ($16 млн), учасник групи The Beatles Джон Леннон ($12 млн) і вчений Альберт Ейнштейн ($10 млн).

Лідер рейтингу Майкл Джексон - відомий американський співак, автор пісень, музичний продюсер, аранжувальник, танцюрист, хореограф, актор, сценарист, філантроп, підприємець. Найуспішніший виконавець в історії поп-музики, відомий як "Король поп-музики", володар 15 премій "Греммі" і сотень інших премій. 25 раз занесений в Книгу рекордів Гіннесса.

Кількість проданих в світі записів Джексона (альбомів, синглів, збірників і т. Д.) Становить 1 мільярд копій. У 2009 році офіційно визнаний Легендою Америки і Іконою Музики. Майкл Джексон зробив значний внесок в розвиток популярної музики, відеокліпів, танцю і моди.

Нагадаємо, продюсер Майкла Джексона відсудив у його спадкоємців $ 10 млн.

Спочатку музичний продюсер планував забрати більше, 30 мільйонів, але родичі заявили, що не готові платити більше 400 тисяч.