Фотопроект In Love With Ballet: історія кохання на сцені і в житті

Фотопроект In Love With Ballet: історія кохання на сцені і в житті
Фото: Катерина Кухар (прес-служба)

C 1-го грудня в Національній опері України буде проходити виставка фоторобіт #In Love With Ballet – це перша частина масштабного фотопроекту, присвяченого ювілейному 150-му театральному сезону

Історію кохання на сцені і в житті у фотопроекті #In Love With Ballet Анни Шайдеманн розповідають дві провідні пари сучасного українського балету, прем'єри Національної опери України.

Перша пара – це палкі і пристрасні брюнети Катерина Кухар і Олександр Стоянов. Лондонський балетний критик Maggie Foyer називає їхній дует "найкрасивішою балетної парою Європи".

Другий парою фотопроекту став ніжний і світлий дует Наталії Лазебникової і Андрія Гури. Ці зіркові дуети підкорили не тільки рідні підмостки, але й вимогливу балетну публіку від Парижа до Токіо.

Фотопроект In Love With Ballet: історія кохання на сцені і в житті

Фото: Наталя Лазебникова (прес-служба)

"Для мене було дуже важливо показати духовний зв'язок, сильну енергію, баланс у відносинах на сцені і за лаштунками кожної пари. Завіса завжди ховає все найцікавіше. Кожна з робіт показує окремі риси характеру, які існують у кожному з нас. Дуже хочеться, щоб, дивлячись на ці роботи, кожен закоханий чоловік, або той, хто зараз шукає свою половину надихнувся", - розповідає ініціатор проекту, фотограф Анна Шайдеманн.

Ганна Шайдеманн - український фотограф, живе і працює в Німеччині. Найближчим часом планує продовжити роботу над проектом в Берліні, де у неї відбудуться зйомки за участю Елізи Кабрера і Михайла Каніскін, Яни Саленко і Маріани Вальтер.

"Балет – це казка, яка існує в одному вимірі з реальністю. Ми з дитинства приходимо на балетні вистави за чарами!" - резюмує арт-директор і стиліст фотопроекту Топольницька Ольга.

Відео: In Love With Ballet (YouTube/Anna Scheidemann)

Дивовижну пластику і фізичну красу героїв проекту підкреслили українські дизайнери Артем Климчук, Юлія Паскаль і дует дизайнерів - Олеся Кононова і Анастасія Рябоконь, які працювали над створенням образів для зйомки.

Виставка проходитиме в Києві в Національній Опері України, а також в Міжнародному інституті бізнесу.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся