ru ua

Французький письменник покінчив із собою так само, як і герой його останньої книги

Французький письменник покінчив із собою так само, як і герой його останньої книги Жан-Мішель Ламбер (Скріншот/youtube.com/linvite)

Літератора знайшли в кабінеті у нього вдома

У місті Ле-Ман у Франції покінчив з собою письменник і колишній суддя 65-річний Жан-Мішель Ламбер. Літератор повторив сценарій смерті героя його останньої книги. Про смерть письменника повідомило видання La République des Pyrénées.

Тіло Ламбера було знайдено в кабінеті у нього вдома. На голові у нього був пластиковий пакет, закріплений навколо шиї краваткою. За попередньою версією, письменник здійснив суїцид. Але точна причина смерті буде відома після медичної експертизи.

Слідів злому або боротьби на місці події знайдено не було. Його знайшла сусідка, яка пішла за ним на прохання дружини Ламбера, оскільки та довго не могла зв'язатися з чоловіком.

Обставини смерті письменники повністю повторюють сценарій смерті героя його останньої книги "У скількох кривдах я винен?" За сюжетом професор Шабер покінчив життя самогубством, написавши в записці: "Як я можу продовжувати свою боротьбу в цій атмосфері недовіри...". Примітно, що герой книги дуже схожий на Ламбера: від зовнішності, до імені та професії.

Нагадаємо, померла радянська естрадна зірка з України Тамара Миансарова.