"Українці не воюють із Гоголем і Толстим": Фронтмен "Бумбоксу" висловив власне ставлення до війни РФ з Україною

Вівторок 28 березня 2017 12:10
Фронтмен "Бумбоксу" висловив власне ставлення до війни РФ з Україною
Фото: Андрій Хливнюк та "Бумбокс"

Андрій Хливнюк заявив, що Україна ні на кого не нападала

Лідер українського гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк поділився власною думкою щодо війни України проти російського агресора. Музикант відзначив, що українці не воюють із Гоголем, Пастернаком, Брюлловим і вже точно не з Толстим. Війна ведеться проти "імперськи налаштованих узурпаторів влади, які намагаються нав’язати нам міжкультурний, міжетнічний конфлікт". Про це він розповів у інтерв’ю "Крим.Реалії".

"Проблема лише в одному: моя країна ні на кого не нападала, ми ведемо оборонювальну війну і стримуємо, - будемо називати речі своїми іменами, імперськи налаштованих узурпаторів влади, які намагаються нав’язати нам міжкультурний, міжетнічний конфлікт. Українці не воюють із Гоголем, Пастернаком, Брюлловим і вже точно не з Толстим. Вони воюють із людьми, які схопилися за владу,  і за будь-яку ціну, імперськими амбіціями, намагаються знищити нашу державу", – зазначив Хливнюк.

При цьому він розповів, що сумує за Росією.

"Не буду приховувати, я сумую за Росією, тому що дуже багато часу проводив у цій країні, і знаю, що там живуть дуже нехороші люди", - сказав музикант.

Фронтмен "Бумбоксу" висловив власне ставлення до війни РФ з Україною

Фото: Андрій Хливнюк

Андрій Хливнюк також зізнався, що у слів "а эти ночи в Крыму теперь кому" з популярної пісні "Вахтерам"  з’явився новий сенс. Анексований Росією Крим був його домом.

"Так, тепер у цього з’явилося таке забарвлення. Іноді пісні змінюють своє значення", - сказав музикант.

"Крим – це мій дім. Це дім, де живуть найближчі родичі третини гурту "Бумбокс". А казати про те, що всі там так сильно за те, щоб стати частиною Росії, то це дуже сильне перебільшення", – зазначив Хливнюк.

До речі, лідер "Бумбокса" розповів, коли мріє виступити у РФ.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся