ua en ru

"Бридкий вчинок": Приходько розповіла, як її ім'я використовували в політичних іграх

"Бридкий вчинок": Приходько розповіла, як її ім'я використовували в політичних іграх Фото: Анастасія Приходько (Кадр з відео)

Співачка вимагає пояснень від організаторів проекту

Відома українська співачка Анастасія Приходько повідомила, що її ім'я, прізвище і обличчя були використані в політичному ролику без її згоди. Відео з докладним поясненням ситуації Приходько опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Приходько стверджує, що її обдурили і при зйомках відповідного відео, організатори стверджували, що ролик задуманий як частина соціального проекту, спрямованого на популяризацію розвитку України. І тільки після того, як ролик з'явився в мережі, стало зрозуміло, що він – частина політичної реклами.

У своєму відеозверненні Анастасія Приходько вимагає пояснень від організаторів проекту і просить прибрати кадри зі своєю участю з ролика.

"Я борюся за свої права. Я, Анастасія Приходько, яка не давала своєї згоди брати участь у передвиборній програмі Петра Порошенка. На екрани вийшов ролик, де я кажу наступні фрази: "Розвиваємо український простір, українську культуру, слухаймо українське – це модно". Але цей ролик ми знімали як соціальний ролик. Як підтримку і розвиток України. Мені подзвонив Євген Нищук, який запропонував взяти участь у соціальному проекті. Але як бачите, жорстоко і підло, моє ім'я і прізвище використовували у своїх політичних іграх. Це дуже принизливо, і це дуже бридкий вчинок, який не має назви. Я вимагаю пояснень, чому це сталося. Я вимагаю негайно зняти цей ролик з ефіру або вирізати мене з цього ролика, так як я не маю ніякого відношення до передвиборчої компанії Петра Порошенка. Дякую", - розповіла співачка.

Відео: Анастасія Приходько про ситуацію з відеороликом (facebook.com/Анастасія Приходько)

Анастасію підтримав і відомий блогер Айдер Муждабаєв.

"Дзвонить мені зараз мій друг Анастасія Приходько. В шоці. Розповідає, що нещодавно їй зателефонував міністр культури Нищук з проханням знятися в іміджевому ролику про Україну. Настя погодилась. А тепер побачила результат, який, як вона каже, крутять по всіх каналах. Виходить, її обманом зняли в рекламному ролику президента. Настя у мене запитує, що зробити. А я навіть сторопів, не знаю, що їй сказати. Чим ви там думаєте, коли так поступаєте? Чому так не поважаєте, по суті — принижуєте президента, заманюючи відомих людей агітувати за нього обманом? Як так можна? Про художні достоїнства стилю соцреалізм я вже не говорю", - написав блогер.

"Бридкий вчинок": Приходько розповіла, як її ім'я використовували в політичних іграх

Скріншот поста (facebook.com/ayder.muzhdabaev)

До речі, Антін Мухарський повідомив через кого втік з України.