ua en ru

Галкін пояснив, чому Пугачової дозволили вінчатися другий раз

Галкін пояснив, чому Пугачової дозволили вінчатися другий раз Фото: Максим Галкін і Алла Пугачова (instagram.com/maxgalkinru)

На церемонію запросили тільки найближчих родичів та друзів

Максим Галкін пояснив, як Алла Пугачова повінчалася з ним після того, як була вінчана з Філіпом Кіркоровим. Про це він розповів в інтерв'ю виданню Super!, опублікованому в Facebook.

"Наше вінчання відбулося у підмосковній маленької церкви. Ми запросили тільки найближчих друзів і родичів. Ми отримали благословення на другий шлюб Алли. Друге вінчання не заборонено Церквою. Може бути, воно не вітається, але воно дозволено. Третє вінчання, вже в такому віці, як у Алли, не дозволяється. А друге дозволяється", - сказав Галкін.

Галкін пояснив, чому Пугачової дозволили вінчатися другий раз

Скріншот поста аккаунтаfacebook.com/lifeshowbiz

Він також сказав, що сам недавно прийняв християнство.

"Я не так давно став православним. Трохи більше року тому мене хрестили в Москві. Добре, коли вся сім'я в одній вірі - у мене брат православний, батько був православний з дитинства, Алла, наші діти. Куди ж мені відставати?" – говорить Галкін.


Відео: Весілля Пугачової і Галкіна (instagram.com/maxgalkinru)

Сама Алла Пугачова в мережі заявила, що перше вінчання було поспішним рішенням і помилкою.

"Я все життя буду каятися за перше вінчання і просити прощення у Бога. Це був необдуманий, спонтанний і досить наївний крок. Біс поплутав. Слава Богу, що мені ще можна другий раз вінчатися. Сьогодні це осмислене і праведне дійство в ім'я любові і вірності до кінця моїх днів. Господи! Продовж мою щасливе життя, як можна довше в здоров'ї і благополуччі мого чоловіка і дітей. Амінь", - сказала зірка.

Нагадаємо, що Максим Галкін і Ганна Пугачова повінчалися у суботу, 18 листопада, у православній церкві в Підмосков'ї. На церемонії були присутні їхні діти Гаррі і Єлизавета, а також близькі друзі.