Голос. Діти 3: на популярному шоу допустили помилку з піснею

Голос. Діти 3: на популярному шоу допустили помилку з піснею
Фото: Еліна Іващенко (tsn.ua)

Авторство виконаної під час фінального виступу народної пісні приписали Христині Соловей

У неділю, 4 грудня, відбувся фінал шоу Голос. Діти-3 ,в якому перемогу здобула підопічна Тіни Кароль Еліна Іващенко. В ефірі дівчинка виконала пісню "Під облачком". У титрах під назвою композиції автором музики і слів вказали Христину Соловій, хоча насправді це українська народна лемківська пісня. На цей момент звернула увагу ведуча прогнозу погоди Наталка Діденко на своїй сторінці в Facebook.

"Дуже хороша дитина, з талантом, чудовий голос, але сама пісня, як на мене, підходить явно більш дорослого. Ну, то таке, тренер вибрала, Еліна чудово виконала, а мене чомусь зачепило більше її виконання пісні Джамали, ніж "Під облачком". І в цих моїх роздумах раптом щось таке мені згадалося на перших тактах пісні, так буває, що-то промайне, ти не помітила ніби, а через секунду-дві щось ніби не те, що щось було не так... Я відкручую знову на початок і бачу напис - "Під облачком", слова і музика Христини Соловій. Там трохи скорочено написано, здається - "сл. муз. Х. Соловій", - пише Наталія.

Ведуча зазначила, що Соловій просто переспівала пісню "Під облачком", яка відноситься до лемковскому фольклору.

"Цікаво, як лемків або іншим українцям вдалося співати цю пісню, коли Христини Соловій ще на світі не було? Як моя подруга з Польщі, українка, ходила в рейдах разом з іншими українцями в Польщі за територіями наших предків і співала в 80-х роках цю чудову пісню, коли Соловій Христина народилася вже в 90-х? Як таке може бути?" - дивується Діденко.

"Але редактори на каналі - не з далекого сибірського села, вони ж готують суперрейтинговую програму, живуть у столиці, мають під рукою всемогутній Google, в кінцевому підсумку могли чути, нехай не наших лемків, але принаймні, Бурмаку або Білозір, які вже виконували цю пісню так давно, що Христина Соловій і не згадає", - зазначила Наталя.

Раніше стало відомо ім'я переможця Голос. Діти 3.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся