ru ua

"Голуба миру"-Козловського хочуть позбавити звання "Заслуженого артиста України"

"Голуба миру"-Козловського хочуть позбавити звання "Заслуженого артиста України" Фото: Віталій Козловський (facebook.com-vitaliy.kozlovskiy.3)

Артист отримав це звання у 2009 році

Українського співака Віталія Козловського, який на 9 травня виступив у Москві, хочуть позбавити звання "Заслуженого артиста України". Така пропозиція надійшла 15 травня 2018 року на сесії Львівської обласної ради. Депутати звернулися до президента з проханням позбавити виконавця почесного звання. Про це повідомляється на сайт Львівської облради.

"Вважаємо це не лише величезною ганьбою та запроданством, але і наругою над пам'яттю тих загиблих воїнів, які віддали своє життя за територіальну цілісність держави в російсько-української війни, яка до сих пір триває на сході. Переконані, що така аморальна особа не може мати статус заслуженого артиста України, адже Віталію Козловському указом президента України від 16 січня 2009 року було присвоєно це звання власне "за вагомий особистий внесок у консолідацію українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави", - йдеться у зверненні.

Депутати також вимагають позбавити звань інших народних і заслужених артистів, які в період війни з Росією на Донбасі гастролюють в РФ або іншим способом підтримують зв'язок з країною-агресором.

Як раніше повідомляв Styler, в Києві націоналісти повідомили, що столичний концерт Віталія Козловського не відбудеться, так як співак виступав на 9 травня в країні-агресора. Активісти мають намір блокувати виступ артиста.

Що думають українці про наших артистів, які працює в Росії (відео: STYLER.rbc.ua)