ua en ru

Пишаюся, що українка: Світоліна винесла урок з політичного скандалу

Пишаюся, що українка: Світоліна винесла урок з політичного скандалу Фото: Еліна Світоліна (svitolina.com)

Перша ракетка України вирішила більше не говорити на теми, далекі від спорту

Українська тенісистка Еліна Світоліна, яка нещодавно увійшла в ТОП-15 рейтингу WTA, прокоментувала інтерпретацію її заяви з приводу війни на Донеччині. У записі на своєму офіційному сайті спортсменка визнала, що у неї не завжди є можливість отримувати якісну і достовірну інформацію про події в Україні.

"Я люблю Україну і щаслива, коли мої перемоги і досягнення прославляють нашу країну в світі. Не завжди у мене є можливість отримувати якісну і достовірну інформацію про події. У тенісному турі багато хто дійсно не розуміє, чому досі на Донбасі відбуваються військові дії, які офіційно не називаються військовими. Мені дуже боляче від того, що на сході України гинуть наші хлопці, а багато хто на цьому робить собі ім'я і підвищує свої рейтинги", - написала Еліна.

За її словами, скандал в Москві став для неї уроком, і вона вирішила для себе більше не коментувати політичні події.

Також спортсменка підкреслила, що незважаючи на підступи ЗМІ, пишається тим, що українка і готова завжди "по мірі сил допомагати своїй Батьківщині".

Нагадуємо, що на тенісному турнірі в Москві Еліна Світоліна дала інтерв'ю інформаційному агентству "Р-Спорт", у якому заявила, що більшість громадян країни не володіють правдивою інформацією про те, що відбувається на Донбасі. Пізніше її представники назвали питання провокативним, а відповідь на нього - перекрученою.