ua en ru

Готова на 100%: 23-річний люстратор Калинчук розповіла про плани на майбутнє

Готова на 100%: 23-річний люстратор Калинчук розповіла про плани на майбутнє Фото: Ганна Калынчук (Facebook)

Молодий чиновник розповіла, що через рік піде з держслужби

Виконуюча обов'язки директора департаменту з питань люстрації 23-річна Ганна Калинчук розповіла, що не має наміру претендувати на цю посаду в майбутньому. При цьому молодий чиновник додала, що відчуває себе на 100% готової зайняти дану посаду.

"До моїх повноважень навіть не входить вирішення питання про те, люструвати якусь конкретну особистість чи ні. Міністерство юстиції є органом, уповноважений забезпечити проведення перевірки у відповідності з Законом "Про очищення влади". Це означає, що воно формує державну політику в цій сфері, розробляє відповідні нормативні акти, також веде реєстр та відповідає за достовірність відомостей у ньому", - розповіла вона про свої повноваження, передає Громадське радіо.

Калынчук зазначила, що ця посада відрізняється від посад директорів інших департаментів цього ж міністерства з-за того, що подала у відставку Тетяна Козаченко зробила її публічною.

"Я погодилася на тимчасове виконання обов'язків для того, щоб Департамент не залишився порожнім. Для себе я відводжу ще рік для роботи в державних органах, а після цього я точно буду звільнятися. Це точно. Я хочу отримувати досвід в інших сферах юридичної практики", - пояснила дівчина.

Раніше Калинчук висловилася про своє призначення.