ua en ru

Грандіозний тур до 20-річчя: Lord of the Dance повертаються до Києва

Грандіозний тур до 20-річчя: Lord of the Dance повертаються до Києва Фото: Афіша заходу

Нова версія знаменитого шоу буде представлена українському глядачеві 19 листопада 2017 року

Шоу "Lord of the Dance" стало найвідомішою легендою Ірландії, вже класичним спектаклем, який і буде представлений в оновленому варіанті в рамках світового турне трупи.

"Lord of the Dance" – це ірландський танцювальний колектив, заснований хореографом Майкла Флетлі.

Вони змішують акробатику, живу музику і традиційну ірландську чечітку. "Lord of the Dance" - це філігранна точність вистав з використанням нової сучасної музики, високих технологій для показу голограм, а також з використанням нової хореографії та сценічних костюмів.

Нове шоу в честь 20-річчя трупи включає в себе традиційні елементи колишніх успішних, вже неодноразово обкатаних програм, а також нові танцювальні номери, з участю 30 молодих талановитих танцюристів. Режисером і хореографом нового шоу став сам Майкл Флетлі, засновник трупи.

Це шоу – сценічна битва скрипок, кордебалету, 3D-ефектів. "Lord of the Dance" — шоу, що безупинно змінюється. Те, що видається на сценах сьогодні, незважаючи на схожий сюжет, неможливо порівнювати з тим, що було 20 років тому, коли в балеті ще не застосовувалися голограми і 3D-екрани з високою роздільною здатністю, сучасні системи звуку та освітлення. Музика шоу – також нова, написана композитором Джерардом Фахі.

"Lord of the Dance" став найуспішнішим танцювальним шоу, провівши аншлагові тури по Європі і США. DVD з його записом став "платиновим" в Ірландії, Великобританії та США, "золотим" в Канаді та Австралії; у загальній складності було продано 9 мільйонів копій.