ru ua

Група "SunStroke Project" (Молдова) з піснею "Hey Mamma" пройшла у фінал Євробачення 2017

Група "SunStroke Project" (Молдова) з піснею "Hey Mamma" пройшла у фінал Євробачення 2017 Група "SunStroke Project"/ Кадр з відео YouTube-Eurovision Song Contest

Учасники Євробачення 2017 з Молдови влаштували весілля прямо на сцені першого півфіналу конкурсу

Група "SunStroke Project", представники Молдови на пісенному конкурсі, проходить у фінал Євробачення 2017 за результатами глядацького голосування. Досьє групи та відео виступу в першому півфіналі з піснею "Hey Mamma" - у нас на Styler.

Молдова на Євробаченні 2017: група "SunStroke Project"

Представники Молдови з запальною піснею "Hey Mamma" підкорили глядачів і змогли пройти у фінал Євробачення 2017. Примітно, що в творчій кар'єрі групи "SunStroke Project" це вже другий за рахунком пісенний конкурс. Артисти дебютували на Євробаченні в 2010 році, коли представляли свою країну в Осло спільно з Олею Тіра. Тоді їм вдалося зайняти лише 22 місце в фіналі, однак в цьому році шанси на успіх у "SunStroke Project" можуть бути значно вище. Після першого півфіналу Євробачення 2017 представники Молдови потрапили в ТОП-10 рейтингу букмекерів.

Група "SunStroke Project" була створена в 2008 році скрипалем Антоном Рагозою і саксофоністом Сергієм Степановим. Ідея грати разом прийшла до хлопців під час служби в армії. Придумати назву для групи допоміг курйозний випадок, коли під час роботи в полі з Антоном трапився сонячний удар.

На даний момент вокалістом групи є Сергій Яловицький. Разом з Олею Тіра "SunStroke Project" співали на Євробаченні 2010. У 2015 році знову спробували свої сили в нацвідборі на конкурс, посівши 3 місце. Удача посміхнулася хлопцям в 2017 році. Вони взяли участь у відборі "O melodie pentru Europa 2017", стали переможцями і отримали можливість заспівати на сцені Євробачення 2017 Києві.

Група "SunStroke Project" з піснею "Hey Mamma" увійшла в десятку кращих виконавців першого фіналу конкурсу та виступить у фіналі Євробачення 2017, який відбудеться 13 травня.

Відео: Виступ "SunStroke Project" з піснею "Hey Mamma" (YouTube / Eurovision Song Contest)