Грузинський ансамбль BATUMI покаже в Києві шоу Коперфільда (фото, відео)

Понеділок 15 травня 2017 14:17
Грузинський ансамбль BATUMI покаже в Києві шоу Коперфільда (фото, відео)
Фото: Грузинський ансамбль BATUMI виступить у Києві 22 травня

В столицю приїжджає танцювальний колектив з багаторічною історією

Практично відразу після завершення музичного конкурсу Євробачення 2017, яким живе українська столиця останній тиждень, на киян чекає ще одна не менш яскрава культурна подія: 22 травня в столицю приїжджає колектив з багаторічною творчою історією – ансамбль танцю BATUMI.

Їх неспроста називають "візитною карткою Грузії"! Місто Батумі – це не тільки пляжі, сонце, дивовижна природа, архітектура, смачна кухня, а ще й танцювальні колективи, які відомі в усьому світі. Одним з них по праву вважається ансамбль BATUMI.

Киян і гостей столиці чекає справжнє європейське шоу: якісний звук, світло, 40 артистів на сцені, сотні розкішних ексклюзивних костюмів (до речі, пошитих спеціально для нової програми), кавказькі кинджали і грузинські палаші,які артисти використовують в танці.

Родзинкою нової програми BATUMI стануть складні акробатичні і танцювальні номери: артисти будуть буквально літати над сценою, як колись знаменитий американський ілюзіоніст Девід Копперфільд.

Відео: Ансамбль BATUMI (YouTube/Компанія Квартал-Концерт)

"Такого ще не робив ніхто! Це шоу – воістину захоплююче, від нього неможливо відірватися. Впевнені, що ніхто не залишиться байдужим", – заінтригували артисти напередодні свого приїзду. За словами директора колективу, кожен танцюрист за один виступ виконує так багато фізичних навантажень, що втрачає до двох кілограмів.

Танцювальний ансамбль BATUMI торік відсвяткував 25-річчя свого існування. Артисти об'їздили з гастролями весь світ: були в Данії, Італії, на Кіпрі, в Туреччині, Німеччині, Бельгії, Франції, Іспанії, Білорусі, Молдові, Латвії, Литві, Естонії, Росії, Казахстані.

altaltaltalt
 

Фото: Грузинський ансамбль BATUMI

Історія колективу почалася в 1990 році. Засновниками ансамблю стали перший директор колективу, заслужений артист Аджарії Нодар Сурманідзе і художній керівник і головний хореограф, народний артист Грузії, кавалер ордена і медалі Честі, лауреат державної премії Мемеда Абашидзе, автор трьох грузинських сценічних танців ("Гандагана", "Хорумі" і "Блакиті") Енвер Хабадзе.

Після смерті Енвера Хабадзе художнім керівником ансамблю став його учень, заслужений діяч мистецтв Аджарської АР, кавалер ордена Честі, почесний житель Батумі Теймураз Болквадзе.

З 2011 року на посаду головного хореографа ансамблю запросили відомого танцюриста та хореографа, кавалера ордена Честі Шалва Гогуадзе, який підняв ансамбль на новий рівень.

За плечима колективу багато перемог, здобутих на різних престижних міжнародних фестивалях.

Сьогодні BATUMI зберігають традиції грузинських народних танців, але при цьому не стоять на місці і весь час розширюють репертуар новими хореографічними номерами.

Нагадаємо, виступ ансамблю BATUMI відбудеться в Києві 22 травня в Міжнародному центрі культури і мистецтв (Жовтневий палац).

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся