ua en ru

Херд і Маск назвали причину свого розлучення у спільній заяві

Херд і Маск назвали причину свого розлучення у спільній заяві Колаж РБК-Україна

Екс-закохані стверджують: стосунки завершили мирно

З'явилися нові деталі "зіркового" розлучення Ембер Херд і Ілона Маска. Про це пише US Magazine.

При цьому, екс-закохані стверджують: стосунки завершили мирно. Спочатку зірки повідомили про розрив у фотоблогах, а нині виступили зі спільною заявою.

"Прочитавши нещодавні статті про наші стосунки, ми би хотіли висловитися самі. Відстань для наших стосунків виявилася надто тяжкою, бо ми не могли багато часу проводити разом. У всіх стосунків, звісно ж, є підйоми та падіння", - підкреслили Ембер та Ілон.

Екс-пара наголосила на тому, що вони зберегли повагу одне до одного.

"На завершення, варто врахувати, що коли йдеться про стосунки відомих людей, усі події перебільшуються і драматизуються, хочеться того цим людям або ні (а нам однозначно не хочеться). Насправді ж це просто звичайні стосунки, на які всі дивляться через величезне збільшувальне скло", - додали вони.

Попри розрив, ЗМІ писали про нещодавній спільний візит зірок до ресторану. Стосунки Херд та Маска розривалися доволі стрімко: батько Ембер стверджував - вона хоче стати дружиною Ілона.

Про розрив пари стало відомо на початку серпня. За твердженнями інсайдерів, ініціатива покласти край стосункам належала саме Маску. Мовляв, Ілон "дізнався, якою Ембер є насправді" і не захотів продовжувати роман.

Нагадаємо, що Маск прокоментував розрив з колишньою дружиною Джонні Деппа.