ru ua

"Хочеш жити - умій крутитися": молода дружина актора Краско розповіла про "коханця"

"Хочеш жити - умій крутитися": молода дружина актора Краско розповіла про "коханця" Фото: Наталя Краско (instagram.com-natalia_krasko)

Жінка дала коментар російському каналу

Молода дружина 87-річного актора Івана Краско Наталія прокоментувала інформацію про молодого "коханця", яка нещодавно з'явилася в ЗМІ. За словами дружини артиста, вона сама вигадала цю історію заради піару. Вона стверджує, що просто хотіла на цьому заробити, і ніякого бойфренда Олександра у неї ніколи не було.

Про це вона повідомила у коментарі для російського каналу.

"Всі заробляють. Крадуть. Піднімають рейтинги. А я сиджу - у мене грошей на жетон. Я дзвоню своєму арт-директор і кажу: Слава, в тебе є на карті 45 рублів на жетон? Нічого поганого в цьому я не бачу. Хочеш жити - умій крутитися", - прокоментувала Наталя так званий "роман".

"Хочеш жити - умій крутитися": молода дружина актора Краско розповіла про "коханця"Фото: Наталя Краско (instagram.com-natalia_krasko)

Як раніше писав Styler, у мережі з'явилася інформація про те, що у молодої дружини 87-річного актора радянського кіно Івана Краско Наталії є коханець по імені Олександр. Про це свідчить відео з чоловіком, який нібито є улюбленим Наталії, опублікована на сторінці Super.ru.