"Хоче жити і буде боротися": Дружина Караченцова розповіла, як відчуває себе її тяжкохворий чоловік

"Хоче жити і буде боротися": Дружина Караченцова розповіла, як відчуває себе її тяжкохворий чоловік
Фото: Микола Караченцов (УНІАН)

Лікарі кажуть, що будуть боротися хімією

Дружина російського актора Миколу Караченцова Людмила Поргіна повідомила про стан здоров'я її тяжко хворого чоловіка. Про це дружина артиста розповіла в інтерв'ю "КП в Україні".

"Він молодець, хоче жити і буде боротися. Коля каже: "Важливо не скільки ти проживеш, а як ти проживеш". А він жив дуже чесно. Нікого не зрадив, не обдурив. Завжди давав гроші на лікування навіть малознайомим людям. У нього велике добре серце", - сказала дружина актора.

Також Поргіна поділилася історією хвороби чоловіка.

"Німецькі лікарі нас попередили, що треба спостерігатися через декілька місяців здати повторні аналізи. От ми їх і здали у вересні, зробили комп'ютерну томографію. І там вже були помітні зміни в легенях. Зараз ми чекаємо результати гістологічного обстеження. Я не хочу звинувачувати німецьких лікарів в чому-небудь. Просто дуже шкода, що було втрачено час. Могли б використовувати ці місяці для лікування. І себе картаю, що не наполягла на ще одному обстеженні, хоча у мене були тривоги. Але хотілося відвезти Колю на море, щоб він відпочив, надихався морським повітрям в Болгарії. Думали, що там йому буде краще. І все було нормально, а потім він став трохи подкашливать. Але що тепер про це...Треба налаштовуватися на вирішення тих проблем, які виявилися зараз. Лікарі сказали, що будемо боротися хімією, а потім, можливо, робити операцію", - підсумувала Поргіна.

Як раніше писав Styler, відомого російського актора екстрено госпіталізували.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся