ua en ru

"Хочу "Голубой огонек": Віра Брежнєва поділилася планами на Новий рік 2018

"Хочу "Голубой огонек": Віра Брежнєва поділилася планами на Новий рік 2018 Фото: Віра Брежнєва (instagram.com/ververa)

Зірка розповіла, як хоче зустріти святкову ніч

Відома українська співачка Віра Брежнєва, яка веде активну кар'єрну діяльність в Росії, поділилася планами на Новий рік. Про це зірка розповіла в інтерв'ю виданню "Собеседник".

"З тих пір як я не працюю в колективі "ВІА Гра", маю можливість вибирати, що мені робити на свято. Тому ось уже вісім років я Новий рік святкую не на сцені, а з сім'єю. І в цьому році моя традиція збережеться і продовжиться", - зазначила співачка.

"Спокуси виступити є, але я поки не прийняла остаточного рішення. У новорічну ніч хочеться розслабитися, випити шампанського. А якщо я це зроблю, то вже не зможу працювати. Та й пропонують виступати в інших містах, куди мені сім'ю складно привезти. Я хочу, як всі нормальні люди: олів'є, шампанське, мандарини, "Голубой огонек", - підкреслила Брежнєва.

Вона також вкотре спростувала чутки про свою вагітність.

"Не буду коментувати це питання. Про мене постійно пишуть, що я вагітна і чекаю дитину. Але, як бачите, я в хорошій формі. От якщо вона зміниться, тоді і робіть висновки!" - підкреслила співачка.

Нагадаємо, 35-річна Віра Брежнєва є дружиною 54-літнього українського композитора грузинського походження Костянтина Меладзе. У Брежнєвої дві дочки: Соня (2001 р.н.), батьком якої є Віталій Войченко, і Сара (2009 р.н.), батько якої – український бізнесмен Михайло Кіперман.

У жовтні 2015 року Віра таємно вийшла заміж за Костянтина Меладзе, весілля відбулося в Італії в колі близьких.

До речі, два секс-символи України вирішили завоювати увагу Сергія Лазарєва.