ua en ru

"Добре, що там немає камер": Полякова розповіла про екстремальні побачення з чоловіком в київському аеропорту

"Добре, що там немає камер": Полякова розповіла про екстремальні побачення з чоловіком в київському аеропорту Фото: Оля Полякова (Колаж РБК-Україна)

Зірка зізналася, що тиждень жила просто в "Борисполі"

Відома українська співачка Оля Полякова зізналася, що цілий тиждень практично жила в київському аеропорту "Бориспіль" через напружений гастрольний графік. Про це вона розповіла в інтерв'ю "Світському життю".

Полякова каже, що там в залі очікування у неї був свій номер з душем, диваном і ліжком, де вона могла відпочити між перельотами.

"Не їжджу (додому – ред.), бо немає часу. Якщо ти, наприклад, вилітаєш в Харків, я відпрацювала корпоратив, там ночую і рано, в 7 годин ранку, я прилітаю в аеропорт "Бориспіль". У мене є десь півтора-два години. Я трошки поспала, прийняла душ і полетіла на Одесу", - пояснила Полякова.

Відео: Оля Полякова жила в аеропорту (Світське життя)

"У мене бувало, що я цілий тиждень сиділа в аеропорту. Я навіть зі своїм чоловіком, побачення там йому... Говорила, бери дітей і приїжджай, у мене півтори години. Було, що й без дітей. Добре, що в тих кімнатах немає камер",- говорить зірка.

Раніше Оля Полякова у коментарі для Styler похвалилася особистими досягненнями 2017-го року.

"У мене багато чого хорошого сталося: я зібрала три Палацу "Україна"; зробила самий-самий масштабний тур в історії України, ніхто його ще не переплюнув, і навіть народні артисти, - це 68 міст, повні аншлаги скрізь; зйомки в кіно: я тепер актриса. Тому для мене це був дуже класний рік, і мені шкода навіть, що він закінчується. І дуже сподіваюся, що майбутній буде не гірше", - поділилася Оля Полкова.

У 2017 році співачка випустила кілька вибухових відеокліпів, кожен з яких набрав більше двох мільйонів переглядів на YouTube.

До речі, зірки привітали українців з наступаючим 2018 роком (відео).