ru ua

Ховіг (Кіпр) з піснею "Gravity" пройшов у фінал Євробачення 2017

Ховіг (Кіпр) з піснею "Gravity" пройшов у фінал Євробачення 2017 Виступ Hovig / Кадр з відео YouTube-Eurovision Song Contest

Учасник Євробачення 2017 з Кіпру в першому півфіналі представив яскравий номер зі спецефектами та хореографією

Ховіг, представник Кіпру на пісенному конкурсі, проходить у фінал Євробачення 2017 за результатами глядацького голосування. Біографія виконавця та відео його виступу в першому півфіналі з піснею "Gravity" - у нас на Styler.

Кіпр на Євробаченні 2017: Ховіг

Овіг Демірчян виступає під псевдонімом Hovig вже кілька років. Співак з Кіпру має вірменське коріння. Він почав цікавитися музикою ще в дитинстві і вже в 12 років став переможцем одного з конкурсів талантів. Ще через 4 роки Ховіг співав в клубах і намагався пробитися в світ шоу-бізнесу.

Заради того, щоб стати відомим виконавцем, хлопець кинув вивчення маркетингу, роботу в офісі і вступив до Європейського університету в Нікосії на джазвове відділення. Також Ховіг освоїв гру на кількох музичних інструментах (гітара і фортепіано).

Перша популярність прийшла до Ховіга після участі в грецькій версії всесвітньо відомого телепроекту "Х-фактор" в 2009 році. Співак зміг зайняти 7 місце на шоу. Після цього він повернувся на Кіпр і продовжив сольну кар'єру. У 2010 році вийшов сингл виконавця "Goodbye", потім були "Mystika", "Stone in a River". З цими піснями Ховіг пробував свої сили в національному відборі на Євробачення в 2010-му і 2015-му роках, займаючи 3-е і 4-місце.

У 2017 році Ховігу вдалося стати переможцем внутрішнього відбору учасника Євробачення від Кіпру. Пісню "Gravity" для виконавця написав знаменитий Томас Густавсон - автор 13 хітів, які в різні роки звучали зі сцени Євробачення. Його композиція, "Euphoria", принесла перемогу Швеції в 2012 році.

Hovig успішно виступив в першому півфіналі Євробачення 2017, за результатами голосування увійшов в десятку кращих виконавців, тому наступного разу представник Кіпру заспіває у фіналі конкурсу 13 травня.

Відео: Виступ Hovig з піснею "Gravity" (YouTube / Eurovision Song Contest)